xVybraná videa
x Hledání partnera je otázkou vkusu nebo složitou biologickou rovnicí? Moderní věda hledá odpověď. Věda o sexappealu se zabývá jedním z našich nejniternějších procesů. Tento pořad předkládá detailně šokujícím a svérázným způsobem každý aspekt lidského sexappealu a prozkoumává ho z hlediska evolučního i funkčního. Za použití vědeckých metod pořad vysvětluje mechaniky přitažlivosti a definuje prchavou kouzelnou.

Moderní věda je díky pokusům s lidmi na stopě překvapivého a možná šokujícího tajemství sexappealu. Výběr partnera má prý na svědomí evoluce a odborné kruhy to mohou dokázat. V minulosti vědci předpokládali, že vkus je subjektivní představou. Že krása je v oku toho, kdo se dívá. V posledních letech však našli důkazy o tom, že vše je jinak. Řada procesů se odehrává v podvědomí. Nemáme nad nimi tedy žádnou kontrolu a všichni se řídíme genetickým scénářem, který nám přikazuje získat toho nejlepšího partnera. Lidé často přemýšlejí, nakolik je ovládají jejich vlastní geny. Opravdu jsme všichni jen kombinací hormonů a chemických reakcí? Naštěstí nikoli, důležitou roli hraje rovněž lidský mozek, jenž je po celý život vystaven rozhodovacím procesům, mezi které patří i hledání dokonalé genetické kombinace životních partnerů.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.