xVybraná videa
x Cestopisné seríály televize BBC uvádí Michael Palin, kterého znáte z Monty Pythonova létajícího cirkusu. Michael cestoval po celém světě, zde uvidíte výběr některých epizod ze seriálů. Kompletní seriály mají každý 25 dílů. Nezapomeňte se podívat na jeho web, kde jsou další videa, fotografie a knihy. Včetně cest po Evropě.
Navštívené země: Estonsko, Lotyšsko, Litva, Rusko.
Michael cestuje z Tallinnu na severu, přes území Lotyšska, Litvy, aby pak na jihu, plachtil na Baltu z ruské enklávy Kaliningrad, dříve Východní Prusko. V Estonsku navštěvuje pyramidový dům a otestuje léčivé vlastnosti pijavice. V Lotyšsku navštíví jedno z nejtajuplnějších míst komunistické ery, hvězdářský dalekohled.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.