xVybraná videa
text k videu
Obchod so strachom
reportáž scenáristky a režisérky Márie Martiniakovej “Obchod so strachom“. Ako ste si už prečítali v nadpise článku, je to reportáž o očkovaní. Autorka sa možno inšpirovala názvom knihy Dr. Gerharda Buchwalda: “Očkovanie – obchod so strachom”.

V reportáži vystupujú
MUDr. Peter Lipták, všeobecný lekár pre dospelých z Bratislavy, člen Pracovnej skupiny pre imunizáciu
MUDr. Peter Hrabčák, gynekológ-pôrodník z Bratislavy, otec Petry Hrabčákovej
prof. MUDr. Ján Štefanovič, DrSc., zakladateľ imunológie v SR, lekár, imunológ, akademik Slovenskej akadémie vied (SAV)
Petra Hrabčáková, diabetička 1. typu po očkovaní v 3 rokoch života, dcéra MUDr. Petra Hrabčáka
Maxim Zambori, ktorý sa po očkovaní zároveň Prevenarom a Priorixom stal autistickým (viď príbeh “Regres vo vývoji po očkovaní Infanrix Hexa + Priorix (MMR) + Prevenar“), a jeho rodičia
x Vyjádření MUDr. Petera Hrabčáka o očkování. Dne 18. října 2005 byla v Národním zdravotním institutu (NIH) ve Washingtonu, DC přednáška o ptačí chřipce - Avian Influenza: Preparing for the Pandemic. Více se můžete dozvědět také na FluLab. nebo zde. V těchto dnech se začíná šířit po světě tzv. Prasečí chřipka.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.