xVybraná videa
text k videu
Po tom, čo prežil život ako boháč z Orientu, kde mu nebol odopretý žiadny luxus, Rengen odišiel do dôchodku, oženil sa a ma syna. Tým, že videl, ako sa oficiálna medicína starala o jeho syna, si (ako sám hovorí) uvedomil hrôzu zločineckej mašinérie, ktorej on sám bol členom 35 rokov.

Preto sa dal na pokánie a rozhodol sa verejne odsúdiť (prostredníctvom knihy a série konferencií) skutočnú tvár farmaceutického priemyslu.

Samozrejme, môžete si položiť otázku, prečo bolo také ťažké pre Rengena poukázať na túto pravdu už 10 či 20 rokov predtým, a prečo čakal až do dôchodku, aby pochopil a videl negatívnu stránku veci. Ale my nechceme poukázať na morálnu stránku tejto osoby. Oveľa viac nás zaujíma, čo nám chce povedať. Nevraví nič nové, čo by sme ešte nevedeli alebo na čo nemáme podozrenie, ale je dôležité poznamenať, že ide o prvé verejné priznanie sa k vážnemu skutku korupcie vo vláde, schváleniu liekov, ktoré spôsobili stovky tisíc obetí po celom svete.

V jeho prednaske vystupi aj Dr. Lima Laibow ktora je znamou bojovnickou za slobodu a roky sleduje Codex Alimentarius a jeho suvislost s Big Pharmou a Velkou patkou....

Ktovie, či sú aj u nás všetky lieky schválené "slobodným a zodpovedným posúdením" zamestnancami ministerstva zdravotníctva?

Či to viete alebo nie, farmaceutický priemysel (nazývaný v anglicky hovoriacich krajinách aj Big Pharma) kontroluje mnohé stránky vášho života a vytvára vo svete "kult medicíny". Hrozivá vec je to, že "intrigy" sú hlboko zakorenené v politike a prejavujú sa v klamstvách, škandáloch a korupcii. Veľa ľudí zodpovedných za kontrolu sa v prvom rade zameriava na peniaze namiesto toho, aby mali na mysli zdravie a blaho svojich zákazníkov.

Vďaka dômyselným marketingovým praktikám sa však zdá byť všetko ružové a každý sa v zápase o svoje zdravie snaží získať najnovšie lieky. Dr. John Virapen (narodený v roku 1943) pracoval viac ako 35 rokov vo farmaceutickom priemysle. Bol výkonným riaditeľom švédskej pobočky Eli Lilly & Company, jednej z najväčších medzinárodne činných farmaceutických spoločností. Zapojil sa do rozvoja agresívnych marketingových stratégií, ktoré vo viacerých prípadoch zahŕňali nesmiernu korupciu.

Zúčastňoval sa účinnej distribúcie liekov, ktoré spôsobovali masívne a nebezpečné, priam fatálne vedľajšie účinky - smrť pacienta, prípadne smrť náhodných ľudí, ktorú spôsobili pacienti pod vplyvom antipsychotík. V súčasnosti sa Dr.John Virapen venuje odhaleniu farmaceutických praktík a vytvoreniu povedomia o tom, ako farmaceutický priemysel pracuje s prvoradým cieľom, ktorým je jeho vlastný záujem - pričom riskuje naše životy a životy našich detí!
x Dr. John Rengen Virapen s kariérou vo farmaceutickom priemysle začal ako jednoduchý zástupca-predajca liekov, až sa stal riaditeľom švédskej pobočky americkej farmaceutickej spoločnosti Eli Lilly & Company, jedného zo svetových farmaceutických gigantov, ktoré tvoria takzvanú Big Pharmu.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.