xVybraná videa
x Ghislaine Lanctot, autorka knihy The Medical Mafia vyjadřuje názor na vakcinaci. Zkuste ji vyslechnout než se rozhodnete mezi ANO a NE.

Způsobuje očkování více dětských nemocí, než před kolika nakonec chrání? Máte-li malé děti v rodině, dlužíte jim uvědomit si tyto překvapující skutečnosti. Tento nesmlouvavý dokument šokuje. Ukazuje, že očkování nemusí snížit výskyt dětských nemocí. Právě naopak, zvyšuje je. Může být také příčinou mnoha nemocí, které jsou daleko horší než samotné dětské nemoci. Dokument byl vyroben v roce 1998 v Austrálii a obsahuje příspěvky od lékařů, autorů, vědců, a obětí.

Vedlejší účinky po očkování vakcínou Gardasil a následný postoj dánských veřejných institucí k tomuto problému, je možné přirovnat k strkání hlavy do písku, či hraní na hlucé a slepé. V ničem nezaostávají nad prohlášeními Slovenských zdravotnických institucí.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.