xVybraná videa
x Podívejte se na unikátní projekt výpovědí obyčejných lidí z celého světa. Vyjadřují se k tématům Smyslu života, Lásky, války, nebo změny klimatu.

Neuvěřitelně silný emocionální náboj sdělení by měl mimo jiné říci, že nejsme na světě sami, kdo máme své odpovědi na podobné otázky.

Projekt je dílem známého tvůce Yann Arthus-Bertranda, autora filmu HOME a projektů Země krásná, neznámá. Odpovědi jsou v angličtině, ale také francouzštině a španělštině.

Komentář Spottera:
Není mi jasné, proč v České republice o těchto projektech prakticky nevíme, přestože se cítíme být Evropany. Oficiálními medii jsme neustále zahlcováni a manipulováni v nepodstatných tématech a pomalu jsme kulturně izolovaní od zbytku světa.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.