xVybraná videa
x Současné rozsáhlé ničení biotopů, masivní vyčerpání půdy, rozsáhlé odlesňování vede k celosvětovému narušení přírodních cyklů a nezvratnému vyhynutí. Dnešní případy hromadného vymírání druhů narůstají se stále větší frekvencí, s vyšší rychlostí a větším dopadem, než kdykoliv jindy.

Každý den vyhyne 100 žijících druhů, je vytěženo 1000 akrů rašelinišť a 150.000 akrů tropického deštného pralesa je zničeno. Každý den jsou 2 miliony tun toxického odpadu vypuštěny do našich řek a moří. Uniklo 22 milionů tun vytěžené ropy. Do ovzduší uniklo 100 milionů tun skleníkových plynů. Z tohoto důvodu se Polly Higgins snaží u OSN o uznání ekocidy (ničení životního prostředí) jako mezinárodního zločinu proti míru. Více na webu.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.