xVybraná videa
x Dokument Nejbližší příbuzní s českými titulky v originále "Next Of Kin", ukazuje život primátů ve volné přírodě, přes odchyt a cestu do Evropy, kde končí v laboratořích jako zvířata pro výzkum. Záběry na videu pořídila BUAV (Britská unie pro zrušení pokusů na zvířatech) při svých utajených šetřeních po Evropě.

V prosinci 2003 vypustila Britské unie pro zrušení vivisekce zprávu o pětiměsíčním tajném vyšetřování ve firmě Covance v německém Münsteru. Covance se specializuje téměř výhradně na toxikologické testy primátů pro mezinárodní farmaceutický a chemický průmysl. Vyšetřování odhalilo strašné utrpení tisíců opic podrobených v psychické deprivaci, strachu, utrpení a toxické otravě. Byla to vůbec první tajná operace uvnitř německé laboratoře.

Miliony zvířat, včetně myší, králíků, primátů, psů, koček a ryb je používáno ve jménu vědy. Mnohé experimenty jsou velmi bolestivé, nespolehlivé a nesmyslné.
Související odkaz
Vivisekce
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.