xVybraná videa
x Hodinový dokument televize PBS v HD rozlišení o vojenských vesmírných programech MOL v USA a ALMAZ v SSSR. Kosmonautika v té době byla motivována vojenskou špionáží, proto byla posádka vybavena přístroji pro pozorování zemského povrchu. Po několika startech kosmických stanic se přešlo na nepilotované špionážní družice.

chtěl jsem přidat nějaký komentář, ale nechám si to na později... Prozatím přijměte tento dokument jako příspěvek k upřesnění složité historie lidské civilizace.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.