xVybraná videa
x Festival Saijo Matsuri se koná každý rok v říjnu v městě Saijo, v Japonsku. Je to skutečně jeden z nejvíce vzrušujících, a energií nabitých svátků.
Saijo Matsuri je třídenní akce oslavující konec sklizně. Oslavný průvod nese po celém městě 135 zdobených alegorických nosítek Danjiri, každý vážící 700 kg. Celý průvod je velmi vystrojený a nadšený. A když říkám "po celém městě" Mám na mysli po celém městě. Všichni budou na jednom místě po dobu 4-5 hodin a pak jej odnesou 10-20km daleko k další akci kde pokračuje zábava. A dělají to téměř non-stop,celý den a noc po dobu tří dnů.
Film se zaměřuje na druhý den, 17 října. Začíná v jednu odpoledne, jde do tří míst a končí kolem osmé hodiny večerni.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.