xVybraná videa
x Na expedici do Rwandy jsme měli možnost prozkoumat a navštívit čtyři rodiny divokých horských goril. Druhu, kterého zbývá už pouze 720 jedinců. Průvodcem je Craig Sholley, který byl po více než 30 let úzce zapojen do projektů zachování africké divoké přírody. S těmito mírumilovými tvory -, kteří mají 98,6% své genetické výbavy podobné s lidmi - je překvapivé, jak nám připomínají podstaty lidství. Explore™ je multimediální organizace, která tvoří dokumenty s významnými lidmi z celého světa, kteří zasvětili své životy mimořádné příčiny. Explore je tvoří jak vzdělávací tak i inspirativní portál do duše lidstva, podporuje nesobecké činy pro druhé.

Terms of use: You may "deep-link" to our video content and photography and you may "embed" or use analogous technology to include our content in your content. When enabled, you may (a) download videos or (b) download our photography as wallpaper or (c) embed our explore-branded player on your website or within your blog...
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.