xVybraná videa
x Orangutana Kusasiho znají na celém světě. Železnou rukou vládne rezervaci Camp Leakey v srdci bornejské džungle. Ale je mu už 30 let, a tak o jeho trůn začínají usilovat jiní…

spisovatel Terry Pratchett se i přes již poměrně rozvinutou Alzheimerovu chorobu vydává do indonéských pralesů, jejichž obrovské plochy dnes mizí na úkor stále rychleji rostoucích plantáží na palmový olej. Spolu s pralesy mizí i na nich závislá zvířata, jako třeba Terryho oblíbení orangutani, kteří tak dnes stojí před téměř jistým koncem. Stejně jako Terry.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.