xVybraná videa
Rwanda Forests of Hope (prales naděje)
x Rwanda, malý zemský ráj v srdci Afriky, známý životem horských goril, bujnou vegetací a Národním parkem Akagera, ale i zkušeností s nejrychlejší genocidou v historii lidstva. Více než jeden milion obyvatel Rwandy byli systematicky vyhlazeni od dubna do července 1994, protože se narodili jako Tutsiové, nebo byli uznáni jako odpůrci diktatury. Dokument s francouzským komentářem.

John Liu, který se podílel na masivní čínské obnově projektu Loess Plateau, nyní obrací oči k Rwandě v ​​tomto inspirujícím příkladu permakulturního pozorování a akce.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.