xVybraná videa
x V bývalém dolu Jindřich II u Zbýšova u Brna se nachází expozice Muzea průmyslových železnic. Kamera, střih: Jan Píšala, studio ŠPILAS. Uvidíte i další železniční muzea v Čechách. Více na Stream.cz
V roce 2007 se na Masarykově nádraží v Praze začala rušit poslední mechanická Đ ručně ovládaná stavědla v Praze. Dokument se snaží zachytit zanikající profesi signalistů (výhybkářů) a téměř fatální propojení jejich životních drah a práce na železnici.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.