xVybraná videa
Beyond the Wild: Saving the Sacred Headwaters eXtinction jak se natáčelo eXtinction End of Bees krátký film o včelách a CCD neboli Colony Collapse Disorder Summer Rayne Oakes hovoří s Peter Bowen o jejich eko programech a později mluví o své knize Green Activism přednáška Globální perspektivy televizní rozhovor o aktivitách Summer Rayne Oakes v Planet Green TV Zelená modelka vypráví o svém domově ve Severovýchodní Pennsylvanii a o jejích nejznámějších fotografiích a o eko-modellingu Rozhovor o knize Summer Rayne Oakes reel
x Modelka a ekologická aktivistka Summer Rayne Oakes vypráví o své knize "Style, Naturally" ale i o ostatních tématech její práce - modellingu a podpoře udržitelného životního stylu, podpoře ekovýrobků a ochraně životního prostředí. Více videí této vyjímečně krásné a zajímavé ženy najdete na jejím videokanálu.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.