xVybraná videa
x Naučný francouský seriál pro děti a mládež seriál není na podivanou, ale je dělaný pro zábavu ale i také učení. Viz. předešlé úspěšné série: "Byl jednou jeden člověk" a "Byl jednou jeden život".

Seznam jednotlivých epizod:
1. Naši čínští předkové 2. Archimédes a Staří Řekové 3. Hérón z Alexandrie 4. Měření času 5. Jindřich Mořeplavec a kartografie 6. Gutenberg a knihtisk 7. Leonarado Da Vinci 8. Lékaři 9. Galileo Galilei 10. Isaac Newton 11. Buffon a dějiny naší planety 12. Lavoisier a chemie 13. Stephenson - plnou parou vpřed 14. Faraday a elektřina 15. Darwin a a evoluce 16. Mendel a hrách 17. Pasteur et les micro-organismes 18. Thomas Edison et la science appliquée 19. Marconi et les ondes 20. Ford et l'aventure automobile 21. L'aviation 22. Marie Curie 23. Einstein 24. Lorenz, le pere l'oie 25. Armstrong, Měsíc a vesmír 26. Budoucnost
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.