xVybraná videa
x Úvodní díl autorského seriálu CROIX DE LA BOHEME a internetové televize NET-TV MOZAIKA Praha o tom, jaká je dnešní doba a jak ji co nejúspěšněji, jako jedinci, přežít. Pomocí metodiky a základních principů moderní sebeobrany a survivalu (přežití v terénu) si vysvětlíme i principy přežití v celé lidské společnosti.

dále díl ze seriálu Osudová budoucnost - díl 2. "Příliš drahé levné půjčky" .... kOMERČNÍ půjčka není dobročinnost, či pomoc, je to draze prodávaný výrobek pro zisk toho, kdo ho nabízí. A vás může stát dokonce i vše, co máte.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.