xVybraná videa
x Jedněmi z nejvíce ohrožených biosystémů na planetě jsou ty, které máme celkem nedaleko za svými humny. Louky, pastviny, prérie a mokřady.

Americký dokument zkoumá jedinečnost tohoto přírodního prostředí. Hledá proč v USA ztrácí travní porosty, a popisuje úsilí farmářů a ochanářů přírody je chránit. Žádné jiné prostředí ve vnitrozemí Ameriky není důležitější pro vodní ptactvo, divokou zvěř a pasoucí se zvířata, než je přirozená louka - prérie.
Autoři filmu cestovali po celé Severní Dakotě a objevovali jedinečnost krajiny i složité důvody, proč ztrácíme travní porosty. Program je financován z grantu nadace MDU Resource Foundation.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.