xVybraná videa
x Dokument o odhalování korupce Úřadu správy země americké administrativy. Představitelé těžebního průmyslu se snaží, aby získaly veřejné pozemky pro svou těžbu. BLM se proto odvrací od ochrany amerických divokých koní - mustangů a přispívá tak k jejich vyhynutí nebo k odsouzení na jatka. Rozhovory s aktivisty osobností, vlád a úředníků. Krásné záběry koní ve volné přírodě. Produkoval Raoul Trujillo v Moving Cloud Productions a režíroval James Anaquad Kleinert. 2011

Divocí koně z kanadských Skalistých Hor
Kanadské Skalnaté hory jsou domovem posledních divokých koní v Severní Americe. Jak jeden vědec prohlásil: “Udrželi se zde proto, že tu nedochází k mýcení lesů a nejezdí tam terénní vozidla.” Daleko od lidí žijí koně prakticky stejně jako před stovkami let, kdy jich po Severní Americe pobíhaly tisíce. Krásně natočené dobrodružství v HD kvalitě sleduje boj hříběte o přežití během prvních čtyř ročních dob jeho života a dokumentuje překážky, jež dnes musí poslední divocí koně ze Skalnatých hor překonávat.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.