xVybraná videa
x Seriál "Najbohatší ľudia sveta" zavedie divákov do všetkých kútov sveta, aby okúsili chuť luxusného štýlu života milionárov. Aký by bol život, keby sme mali obrovský majetok? Všetci sme už snívali o obrovskom súkromnom bohatstve a rozmýšľali o tom, na čo by sme ho použíli a kam by sme vycestovali. V seriáli "Najbohatší ľudia sveta" sa budeme môcť stretnúť s tridsiatimidvoma multimilionármi, ktorí dokázali svoj sen premeniť na realitu. Kto sú to? Ako to dokázali? Seriál "Najbohatší ľudia sveta" je o ľuďoch z celej zemegule, od Severnej a Južnej Ameriky až po Ďaleký Východ, od Európy až po stredný Východ a Afriku a umožní nám spoznať niekoľko mimoriadne úspešných ľudí aj ich hýrivý životný štýl. Zistíme, čo pre nich majetok znamená, ako im ich bohatstvo umožňuje pomáhať iným, ako ho získali a ako si ho užívajú, aby si splnili každú túžbu.

V roce 2010 žebříček obsahoval 1 011 dolarových miliardářů. Na první místo se vyšvihl mexický telekomunikační magnát Carlos Slim Helú. Nejbohatší Čech Petr Kellner se umístil na děleném 89. místě s odhadovaným jměním 7,6 mld dolarů. Dokument z cyklu o boháčích s českým dabingem.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.