xVybraná videa
x Dokumentární film s názvem 0800 800 818 představuje reálné příběhy reálných lidí, které se staly oběťmi obchodování s lidmi.
Film poodhaluje taktiky obchodníků s lidmi a jejich metody manipulace s potenciálními oběťmi, a objasňuje co dělat, když se člověk stane obětí obchodu s lidmi. Dokument vytvořila IOM Mezinárodní organizace pro migraci ve spolupráci s režisérem Marcelem Pázmanem. Vznikl s finanční podporu Rady vlády ČR pro prevenci kriminality, Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Velvyslanectví Nizozemského království a audiovizuálního fondu Slovenké republiky.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.