xVybraná videa
x Pracovní stres narůstá a zhoršují se i pracovní podmínky. Ordinace se začínají plnit pacienty s nemocemi z přepracování. V některých případech však následky mohou být fatální...
Autoři dokumentu pronikají do složitého emociálního světa lídrů firem i obyčejných zaměstnanců. V kulisách banky (první část dokumentu), call centra (druhá) a hutě (třetí) hledají příčiny a průbeh destrukce člověka, který je vystaven nadměrné soutěživosti a neustálému strachu z vlastního selhání či ztráty zaměstnání.

Travailler a mourir, Francie, 2007, 52 min., český dabing
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.