xVybraná videa
x Nezáleží na věku, je jedno odkud pocházíme - hory nás spojují. Využíváme jejich otevřenou náruč, plnými doušky přijímáme nabízenou energii. Komerce přivádí do přírody stále více lidí, ale mění i její tvář. Za svým kouskem klidu se touláme stále dál do jejího nepoznaného nitra.

Braňo Molnár - fotograf, kameraman, dobrodruh a milovník Slovenských hor hledal a archivoval čtyři roky těch nejkrásnějších okamžiků na toulkách Nízkými Tatrami. Poznal úžasné lidi, sílu a nepoznanou krásu naší přírody. Podařilo se mu vytvořit dokument o lidech, kteří stále žijí svůj život v srdci nádherné přírody. Film oceněn prestižní cenou Literárního fondu pro nejlepší slovenský film s horskou tematikou v roce 2011 na festivalu HORY a MĚSTO v Bratislavě.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.