xVybraná videa
x "Quants" jsou matematičtí kouzelníci a programátoři za oponou našeho globálního finančního systému. Jsou to ti, jenž navrhli finanční produkty, které téměř havarovaly burzy na Wall Street.
Úvěrová krize ukázala, jak globální finanční systém se stává stále více závislý na matematických modelech. Jak se snaží kvantifikovat lidské (ekonomické) chování.
Nyní jsou "Quants" ve vývoji ještě další technologické revoluce v oblasti financí: okamžitém obchodování. Jaká jsou rizika záchrany hospodářství a jeho trhů? Budeme schopni udržet kontrolu tohoto na modelech založeného finančního systému, nebo jsme vytvořili monstrum?
Příběh o chamtivosti, strachu a nevyzpytatelnosti z útrob Wall Streetu.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.