xVybraná videa
x Výběr videí o natural horsemanshipu a přístupu ke koním podle Pata Parelliho. Více také najdete na Stormy may a Les Vogt.

Pozoruhodný příběh od 3 samostatných jednotlivců, kteří byli zasaženi mocí koňské terapie. Bývalý jezdecký šampión posižený mrtvicí, veterán z války v Iráku a Afghánistánu s diagnózou posttraumatické stresové poruchy (PTSD), a dospívající chlapec sautismem, spolu s jeho mladším bratrem, všichni sdíleli své cesty na naději a uzdravení skrze jejich práci s końmi. Tyto zázraky se dějí v obyčejné stáji v jižní Floridě, známé jako Healing Horse Therapy Center, a je vedený ženou, jejíž vášní je pomáhat těm, kteří potřebují léčbu, aby navázali spojení mezi koněm a člověkem.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.