xVybraná videa
Přežití singularity Matematické nekonečno a lidský osud Erotický vesmír Ray Kurzweil: The Singularity Summit ve Stanfordu (květen 2006) 01 02 03
x Dokumenty Paula Budnika, které se tématu vesmíru, existence a lidí dotýkají i prostřednictvím duchovna. Více v jeho knize What Is and What will be. Videa jsou s anglickými titulky. Dále přednášející Ray Kurzweil v knize Singularita je blízko připouští, že věda a technika vytváří tak významné změny, že je možno je hodnotit jako příčinu nového nastavení pravidel.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.