xVybraná videa
x Film Slameníkove zeme je vo svojom obsahu zaujímavou obrazovou ilustráciou hlavného protagonistu Štefana Wolfa Slameníka, ktorý divákovi rozpovie svoj vlastný osud a životné postoje.

"Najstaršia písomná zmienka o Opatovej pochádza z roku 1 238. Je to už viac ako 775 rokov, čo v tejto obci žijú svoje osudy rodiny a rody, ktoré zároveň túto dedinu vytvorili. A starajú sa o ňu dodnes. Nech je teda tomu tak aj naďalej a nech Pán Boh ochraňuje Opatovú pred zlom a pohromami." Náš film o Opatovej, pre Opatovú, história podaná cez našich pamätníkov k 775. výročiu prvej písomnej zmienky o našej najdrahšej dedinke.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.