xVybraná videa
x Co nás čeká po smrti - otázka, kterou si položil snad každý z nás. Lékař Raymond Moody se pokusil dát na ní odpověď - analyzoval vzpomínky lidí, kteří prošli klinickou smrtí, a došel k závěru, že jejich vjemy jsou velmi podobné a nejsou to halucinace. Pocity harmonie, cesta tunelem, opouštění vlastního těla a setkání se s dříve zemřelými přáteli. Zážitky srovnával s popisem umírání i posmrtného života tak, jak o nich píše například Bible a Tibetská kniha mrtvých. A opět, jak uvádí, našel myšlenky, které se shodují. Došel k názoru, že když člověk umírá, přechází pouze z jednoho stavu bytí do druhého.

Rozhovor Marka Ebena s americkým filozofem a psychiatrem Raymondem Moodym, autorem bestselleru Život po životě. Režie J. Hojtaš. Česká televize 2010.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.