xVybraná videa
x GUERILLA.film & ToČÍM ŽIJU je otevřená filmová skupina, jež se věnuje především dokumentární činnosti a video-artovým projektům. Taktéž reportážní a záznamové činnosti kulturně-hudebních akcí.

GUERILLA.film vychází především z tvůrčí aktivity Tomáše Hlaváčka a Martina Freunda. Skupina však otevřeně spolupracuje s dalšími tvůrci a je přístupná nabídkám ke spolupráci.

Okolo Brněnské přehrady s Morrisem a Christem - Morris Dikenka Kazadi se narodil 1972 v Kinshase a Christ Donald Ngoka 1986 v Brazzaville (Kongo). Do České republiky se přistěhovali v roce 2005 a 2006. Pracují v textilní společnosti Nová Mosilana.

Vybrané památky středu města s Anne - Anne Tučková se narodila 1968 ve Washingtonu, D.C. (USA). V Brně působí 17 let jako editorka a učitelka angličtiny.
Související odkaz
12. Fřesh Fľesh: Hranice
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.