xVybraná videa
x Prostý dokumentární film, který se snaží popsat krátký a předurčený průběh života hejna krůt. Cesta 20 tisíc krůt a krocanů začne v den, kdy se vylíhnou z vajec. Končí o 20 týdnů později při jateční váze 20 kg.
Giddi a Jackob, sedmdesátiletí členové v židovském kibucu během prvních týdnů doprovází krůty, aby učinily první kroky do života.
30 let starý Harel se taky narodil v kibucu spolu s 16-ti letým Ziv, který předčasně ukončil školní docházku kvůli práci s krocany na farmě.
Tito čtyři lidé nám umožňují pohled do jejich každodenního života. Na rutinní práce a každodenní smrt v kurníku kibucu Tzora.
Je to příběh o celém životním cyklu hejna krůt během jedné izraelské zimy.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.