xVybraná videa
x FIlm sleduje mladou "velvyslankyni" životního prostředí se silným zaujetím pro ptáky, jejich ohranu a sebevzdělávání. Dívka jménem Tribute "Birdie" Mboweni žije v osamění na ostrově Dassen aby chránila a studovala největší kolonii afrických tučňáků v Africe. Její práce je životně důležitá pro přežití tohoto druhu, který čelí vyhynutí během pouhých 10 let. Její příběh, je jednou z inspirací, když se snaží "zasít semínko" ochrany v jiných. Jako jeden z finalistů projektu Bayer Young Environmental Envoy, v roli ochranného velvyslance v nedávné době odletěla do Kanady a reprezentovala Jižní Afriku na summitu mládeže G8/G20 v květnu 2010.

Dokument zkoumá unikátní roli dívky Tribute na ostrově, stejně jako její vlastní osobní objevitelskou cestu a ochranářství. Tribute předvádí publiku své zkušenosti jako ochránce přírody, vyzařuje z ní tiché nadšení, což ve skutečnosti znamená opravdové propojení s přírodou a uvědomění významu zachování krásy tohoto světa. Dnes zbývá už jen 25262 chovných párů afrických tučňáků… Od Green Renaissance.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.