xVybraná videa
x Jde o komplexní bitvu, která se bojuje na mnoha frontách - na firemních prezentacích, v legislativě, na ulicích a v lese. Zbraně jsou používány v rozmezí od milionových public relations kampaní až po klidné projevy občanské neposlušnosti.
V sázce jsou poslední stánky původního pobřežního lesa Britské Kolumbie, které jsou káceny každý rok stále víc a víc. Brzy budou navždy pryč. Vojáci této bitvy jsou běžní občané, vědci, lesní dělníci, ekologové, a domorodci, kteří jsou svědky likvidace našich veřejných lesů a spolu s nimi i způsobu života. Tento důležitý film zkoumá bitevní strategie obou stran, a nabízí některé praktické řešení, která dávají do souvislosti ekonomické potřeby se zachováním starých lesů. Pokud je bitva o stromy ztracena - a všechny staré stromy budou vykáceny - pak tiché holé kopce budou památníkem vítězství firemních zájmů nad veřejností a přírodou.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.