xVybraná videa
x Deset nejsmrtelnějších technik tradičního čínského bojového umění v dokumentu od National Geographic. Uvidíte také mistry Kung Fu ze Wugulun Kung Fu Academy z Dengfeng v Číně.
Dokument sleduje mistra Wu Nanfang, vnuka velkého Wugulun, slavnéo mnicha z chrámu Shaolin. Ukazuje některé tradiční formy kung fu, a vysvětluje rozdíl mezi tímto a dalšími akrobatickými styly, i styly orientovanou na výkon Shaolin wushu.
V neklidném politickém klimatu v posledních dvou stoletích byl chrám Shaolin zničen a mnohokrát přestavován a jeho synové pokračovali v izolované horské vesnici v praktikování těchto tradičních forem boje v zájmu jejich zachování.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.