xVybraná videa
x Od roku 1990 bylo osm pracovníků v Kolumbii zabito v továrně na plnění lahví. Film zkoumá, proč školy po celém světě odmítají nabízet Coca Colu na akademické půdě a označují ji jako nápoj smrtícího komanda. Více o kampani najdete na webu Killer Coke.

Dokument Coca-cola v nesnázích se zabývá negativní publicitou světově proslulé značky Coca-Cola a sleduje, jak se společnost snaží udržet na trhu. Značka Coca-Cola se potýká s problémy. Byla obviněna z toho, že její nápoje s obsahem cukru způsobují obezitu a některé školy nyní odmítají colu odebírat. V Americe se proti cole ve školách postavil dokonce i kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger. Firma navíc musí bojovat s nařčením, že je symbolem nejhoršího kulturního imperialismu v Americe a to všechno se začíná negativně projevovat na jejích akciích. Budeme sledovat její snahu o protiúder v podobě uvedení zdravého ovocného džusu a pokus o opětovné získání podílu na trhu na úkor největšího konkurenta Pepsi. Je Coca-Cola značkou, jejíž čas se nachýlil ke konci? České znění.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.