xVybraná videa
x V dokumentu National Geographics uvidíte jak CIA provádí tajné výzkumné programy v oblasti biologických a chemických zbraní. Simulují prý útoky na populaci, kdy jsou celá města v Americe kontaminována bakteriemi, jsou v ohrožení miliony Američanů. Skutečným zaměřením výzkumů je získat kontrolu nad metodami ovládání myšlení. Vybraní psychiatři v nejvyšších akademických institucích pracují na základě tajných smluv s CIA.

Pacienti, vězni, ale i náhodně vybraní lidé jsou vystaveni celé řadě experimentů vedoucích k využití vyslýchání, vymazání paměti a následně naprogramování nového chování. Každá psychologická technika už byla vyzkoušena, včetně hypnózy, elektrošoků a smrtících koktejů, nebo drog.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.