xVybraná videa
text k videu
"War 08.08.08 . The Art of zrady " - je jedním z prvních internetových dokumentárních filmů o válce, která začala v den zahájení olympijských her v Pekingu, film o válce, ve které desítky ruských vojáků zahynulo stejně jako stovky pokojných občanů Osetie, je to film o válce, která se ukázala být dopingem pro hodnocení republikánského kandidáta na post prezidenta USA - Johna McCaina.

Redakce Russia.ru sledovala vývoj této války od samého počátku gruzínské invaze v Tskhinval. Reportéři televizních stanic vstoupili do zničeného republiky poprvé 12. srpna.

Tato cesta vedla k více než 100 nahrávek o zničené hlavní město Jižní Osetie, o vypálených vesnicích, mrtvých civilistů, o rodiny odešel, aniž by jejich domech, o lidech, jejichž příbuzní jsou chybí .

Russia.ru vytvořil velkou základnu odborníků, komentátorů a svědky válečných zločinů gruzínské armády . Nakonec bylo rozhodnuto provést úplné vyšetření událostí na Kavkaze, akamera posádka Russia.ru v čele se spisovatelem Kirill Benediktov šel znovu do Jižní Osetie .

Příběhy, které bylo řečeno, že novináři svědků těchto událostí a úřad státního zástupce republiky, jasně ukázaly, žefilm o genocidě Ossetians prostě nemůže mít jiný název, ale " The Art of Betrayal "

Útok na Tskhinval předcházela celá řada proradnostem . OBSE a další mezinárodní pozorovatelé prostě ignoroval požadavek na Osetie části o tom, žegruzínská armáda se připravuje na základní plochu pro bombardování Tskhinval a již přijatá strategicky významnou převahu a po několika týdnech se staví opevnění, blindages a protipožární příkopy tam .

Přesně z těchto opevnění požárem byla doručena do spícího města gruzínskými mírotvorce na sobě uniformu NATO - i když to byli lidé, jejichž úkolem bylo udržet mír v tomto regionu, ale ne, aby smrt . Zrádci ,pátá kolona, ukázalo se, že v Jižní Osetii stejně. A největší zradou byla řeč Michaila Saakašviliho, který 4 hodiny před útokem na Tskhinval uklidnil občany Osetie a přesvědčit je, že nechce rozpoutat válku.

Film " War 08.08.08 . The Art of Betrayal " se skládá z 40 hodin video - záběry, přinesl z Jižní Osetie posádky kamery, našel na webu YouTube a dalších video portálů, zaslané uživateli internetu, nebo převzaté z videonahrávek mobilních telefonů od mrtvých gruzínských vojáků.

Poprvé v historii byla válka zaznamenána na video - kamerami pro mobilní telefony. Tyto záznamy dají divákům příležitost vidět útok na Jižní Osetii v cestě, agresoři (kteří ničí domy v Osetii lidí s výkřiky radosti) to viděli.

Jedinečnost těchto nahrávek je zřejmá: Novináři prostě nejsou schopni natočit velmi silné záběry války, tváře vrahů v okamžiku, kdy je trestný čin spáchán, je to nejpřímější a děsivé video z genocidy. To vše bylo zaznamenáno muži gruzínské armády.

Posláním filmu bylo ukázat pravdu o této válce velkému množství diváků, milionům lidí na celém světě. Je to film lidech, kteří vyrazili tento masakr, o tom, kdo podporuje Michaila Saakašviliho, a kteří dostávali politické dividendy z genocidy lidí Jižní Osetie a od západních zpravodajských služeb zaměřených na Rusko.

V nejbližší budoucnosti bude film přeloženy do angličtiny, čínština, španělština, němčina a jiné jazyky, a bude k dispozici pro všechny uživatele World Wide Web . Pokud někdo z našich diváků si přeje, aby se podíleli na distribuci tohoto filmu, pokud máte šanci, aby nám pomohl, můžete umístit hypertextový odkaz na filmu " War 08.08.08 " do svého blogu nebo na své internetové stránce .

Je to tak, protože dnes nějací lidé, kteří nejsou lhostejní k tragédii v Jižní Osetii, může se stát, že účastníci odhalení lži řady západních masmédií a politiků, s jehož schvalování nebo a pomoci Gruzii byl schopný napadnout spí Tskhinval vystrašit celý svět se skládá "ruské hrozby " .

Je tomu tak proto, že válka v Jižní Osetii nemá zmizet v historii, nemá se na ní zapomenout, a neměla by se stát jedním z nejnovějších historických mýtů.

Je to tak, protože celý svět musí vědět, co se stalo 8. srpna 2008.
x Dokument o válce v Gruzii. 8. srpna 2008 zaútočila gruzínska armáda vycvičená, vyzbrojená a přímo řízená USA a Izraelem na region Jižní Osetie. Cíl: etnické vyčištění území a definitivní rozšíření gruzínské "země zaslíbené" o krajinu bez lidí.

Nočnímu útoku předcházel emotivní televizní projev Michaila Sákašviliho, v kterém se vyznával z lásky k Jižní Osetii. Několik hodin po hysterickém vystoupení duševně nemocného Sákašviliho začala gruzínská armáda masakrovat civilní obyvatelstvo Jižní Osetie. Zároveň se v západních mainstreamových médiích roztočila koordinovaná masívní propaganda v osvedčeném stylu: Změna agresorů na oběti a oběti na agresory.

Tentokrát však USA a Izrael narazili. Jižní Osetie sa na rozdíl od palestinských obětí měl kdo zastat a udělal to rychle a rázně.
Související odkaz
Gruzie v roce jedna
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.