xVybraná videa
text k videu
Oázy Perlového Ostrova
Život sirotků na Srí Lance. Skutečné příběhy ze sirotčinců uvádí do kulturní a sociální situace ostrovního státu v Indickém oceánu. Jsou svědectvím živé víry nejen představených jednotlivých domů, ale také jejich dětských obyvatel. Dokumentují projekty Papežských misijních děl podporované dárci z České republiky. Autor: Martin J. Rýznar.
x Dokumenty o ostrově kterému se také říkalo Ceylon - ostrově s tisíciletou historií. Šri Lanka má i své problémy. Například se slony, kteří tvoří důležité kulturní i přírodní bohatství.

Šrí Lanka si prožila také bolestné období občanské války které si můžte prohlédnout na časové ose.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.