xVybraná videa
1. díl 2. díl výpravy za těžbou zirkonů, smaragdů v Zambii, Kambodži a Madagaskaru 3 díly Výprava do Keni za možností nalézt vzácný modrý granát s proměnlivou barevností. Výprava do Brazílie a hledání Turmalínu a Rubelitu. Uvidíte také kostel s Ametysty a cestu do města Ouro Preto za Imperial topazy.
x S filmařským humorem a nadsázkou sledujeme dobrodružnou výpravu českých hledačů drahých kamenů na Cejloně. Skupina mladých lidí, vedená sympatickým guruem Robertem Novým, zažívá "neuvěřitelná dobrodružství" při pátrání po vzácných kamenech. Vydáváme se s nimi do cejlonského vnitrozemí, setkáváme s "bojechtivými" buddhistickými mnichy, ženou kanibalkou - a postupně se blížíme poznání o smyslu lidského hledání a chtění... Dokument byl natočen v koprodukci České televize Ostrava, Tvůrčí skupiny Kateřiny Ondřejkové, a cestovní kanceláře Mandala. Režie Igor Chaun.
Související odkaz
Zóna Ostrov Sri Lanka
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.