xVybraná videa
text k videu
svoboda slova a extrémismus O svobodě slova diskutovali v kavárně Unijazz František Kostlán a Roman Joch. Moderoval Ivan Gabal.

Velký Bratr tě sleduje Na téma nazvané "Big brother is watching you!" diskutovali v kavárně klubu Cross Filip Pospíšil a Ondřej Felix. Moderoval Zdeněk Suchý.

Svobodné kauzy Diskutovalo se v Mlýnské kavárně. V debatě "Svobodné kauzy" se potkali Karel Randák a Petr Kamberský. Moderoval Jindřich Šídlo.

internet a svoboda slova Ve studentském kulturním centru Klubovna v Dejvicích diskutovali Miloš Šnytr a Ivan Bartoš. Moderoval Miloš Čermák.

KDYŽ SVOBODA SLOVA ÚTOČÍ NA PRINCIPY DEMOKRATICKÉ SPOLEČNOSTI Diskutovali v kavárně Krásný ztráty Erik Best, Ondřej Liška a Michal Bartoň. Moderoval Jakub Železný.

POMOC NESVOBODNÉ SPOLEČNOSTI V centru Člověka v tísni v Langhansu diskutovali Marek Svoboda a Petr Mach. Moderovala Lucie Vopálenská.

SVOBODA SLOVA A SOUČASNÁ EKONOMIKA V kavárně Mlýnská diskutovali Zdeněk Tůma, Jan Lopatka a Radek Špicar. Moderoval Martin Jašminský.

SVOBODA PROJEVU A UMĚNÍ V kavárně Nová Syntéza diskutovali Evžen Brikcius, Roman Týc a Michal Dvořák a Pavel Uhl. Moderoval Petr Vizina.

NOVINÁŘ JAKO MORÁLNÍ ARBITR SPOLEČNOSTI? V kavárně kina OKO diskutovali Jakub Knězů, Dalibor Balšínek, Jan Urban a Jan Čulík. Moderoval Jan Rybář.

SVOBODA VULGÁRNOSTI V kavárně klubu Cross diskutovali Xavier Baumaxa a Ladislav Špaček. Moderoval Jiří František Potužník.

OBČANSKÉ INICIATIVY A MANIPULACE NA POZADÍ PŘÍPADU GORILA V kavárně Cafe V lese diskutovali Ladislav Agnes Snopko a Lucie Gallová. Moderoval Petr Šimůnek.

CHLÉB A HRY VERSUS LIDSKÁ PRÁVA V Centru Člověka tísni v Langhansu diskutovali Jaromír Štětina, Vladislav Jandjuk a Petr Kutílek. Moderovala Ivana Skálová.
x V rámci Týdne svobody 2012 se uskutečnily Noci kavárenských debat na téma svoboda slova.. Pořádala obecně prospěšná společnost Opona.
Související odkaz
Hledání ztraceného času
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.