xVybraná videa
x rozhovor s MUDr. Janem Hnízdilem ze dne 26.4. 2011 v Praze. Řeč je o "celostní medicíně" (psychosomatické medicíně), tzv. "hadech v oblecích" - manažerech a především politicích s psychopatickými rysy, o výzvě NEO 2011, "civilcourage" (občanské odvaze), ale také o osobních zkušenostech s demokracií v ČR, atd.

Dále o zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.