xVybraná videa
text k videu
Bilderberg 2011
Vítejte. Já jsem James Corbett z the Corbett Report s vaší nedělní aktualizací ze Střediska pro výzkum globalizace v globalresaearch.ca. A nyní skutečné zprávy.

Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.

Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu.

Od založení této skupiny v roce 1954 pracuje spousta výzkumníků a nezávislých žurnalistů na odhalení této skupiny a jejích aktivit, ale až teprve s nárůstem on-line alternativních médií, pronikl Bilderberg do pozornosti mainstreamu.

Organizace začala být teprve v posledních letech poněkud otevřenější a nyní provozuje i oficiální webovou stránku BilderbergMeetings.org, která uvádí členy řídícího výboru skupiny, agendu minulých setkání a tisková prohlášení opakující oficiální ospravedlnění utajení této skupiny:

"Bilderberg je malé, flexibilní, neformální a mezinárodní fórum k neprotokolárním rozhovorům, při němž se vyjadřují rozdílná hlediska a zvyšuje vzájemné porozumění," s poznámkou oficiálního tiskového prohlášení z roku 2010 na tiskové konferenci, před dodatkem: "Ze všech těchto schůzek nebyly vydány žádné rezoluce, neproběhla žádná hlasování a nebyla vydána žádná politická prohlášení … všichni účastníci Bilderberg navštívili soukromě a nikoliv v rámci oficiálních funkcí."

Tento popis není pouze odrazem zdrženlivosti této skupiny. Výroční shromáždění svádí dohromady hlavy států, financí a ministerstev obrany, guvernéry států a další volené zástupce spolu s magnáty soukromého businessu, takže zapojením do této konference účastnici obecně porušují zákony svých vlastních zemí. Např. podle Loganova zákona je zločinem, když kterýkoliv občan US jedná s cizí zemí za USA.

Jelikož jde o shromáždění nejbohatších a nejvlivnějších lidí planety, tak konference nažhavuje kritiku a spekulace o skutečných cílech skupiny. Tyto spekulace nejsou nepodložené, jelikož investigativní žurnalisté jako Jim Tucker a Daniel Estulin už byli schopni předvídat množství světových událostí na základě diskusí se svými zdroji, které něco propašovali z minulých konferencí. K těmto příkladům patří:

Úspěšná předpověd Jima Tuckera z roku 2002 založená na špehování Bilderbergu, že v březnu 2003 se spustí Irácká válka.


Odhalení na kameru provedené v roce 2006 Danielem Estulinem, že členové Bilderbergu plánují koncem roku prasknutí bubliny na trhu domů, aby to vykrystalizovalo do obecné bankovní krize.

Předpověď z roku 2009 od Jima Tuckera, že Bilderbergové finanční krize využijí k zákulisním jednáním ve věci těsnější integrace Severoamerických vlád, což bylo zase nedávno potvrzeno nově odhalenými depešemi kanadských diplomatů, které upřesňují to, jak zákonodárci už roky potichu pracují na takovéto integraci.

V roce 1991 byl k účasti na Bilderbergu pozván do té doby neznámý guvernér Arkansasu, v tomtéž roce se stal presidentem Spojených států.


V roce 1993 v řeckých Aténách navštívil setkání Bilderbergu Tony Blair. Rok poté byl jmenován vůdcem Labour party.


Během kampaňového turné v roce 2008 se náhle ztratili Hilary Clinton a Barack Obama, aby u Washingtonu měli tajnou schůzku. Jejich soukromé limuzíny vjely do hotelu Chantilly Virginia, kde ve stejný den probíhalo i shromáždění Bilderbergu.

Počátkem tohoto týdne jsem o letošní konferenci a významu setkání Bilderbergu mluvil s Andrew Marshallem, výzkumným členem kolegia Střediska pro výzkum globalizace Đ Centre for Research on Globalization.

V posledních letech bylo nuceno se zabývat rostoucí profláklostí těchto setkání i zpravodajství mainstreamu, takže ve svých zpravodajských výstupech snižovali význam setkání s důrazem na to, že na konferenci se nečiní žádná rozhodnutí a nestanovují se zde politiky.

Letos to byl švédský zpravodajský server TheLocal.se, který měl první větší výstup zabývající se shromážděním. V článku nazvaném "Vyvrácení mýtu o skupině Bilderberg," tato webová stránka citovala ve Švédsku sídlícího akademika, který o tomto tématu napsal novou knihu, v níž se pokouší znemožnit samotnou myšlenku, že by se tam za zavřenými dveřmi mohlo ve skutečnosti o něčem důležitém diskutovat.

"Nápad, že (Bilderbergové) se setkávají se záměrem, aby si odsouhlasili cíle, jak změnit svět, je chybný," citují v článku tvrzení Dr. Iana Richardsona.


Toto tvrzení je zvláště udivující ve světle opakovaných přiznání a odhalení, že tato skupina doložitelně spolupracuje na záměrném tvarování mezinárodní politiky a využívá vlivu svých členů k realizaci svých politických cílů.

Uniklé dokumenty (heslo je: "dynabase") z druhé Bilderbergské konference v roce 1955 odhalují, že se tehdy během tohoto setkání Bildebergové stali stoupenci vytvoření Evropské unie a jednotné evropské měny. O dva roky později byla podepsána Římská smlouva, nyní oficiálně považovaná za zrod Evropské unie, a to mj. účastníkem Bilderbergu Paul-Henri Spaakem.

V březnu 2009 bývalý komisař EU a současný předseda Řídícího výboru Bilderbergu Etienne Davignon přiznal listu The EU Observer, že při vytváření měny Euro v 90. letech byl Bilderberg nápomocen.

Jen o dva roky později, generální tajemník NATO a dvojnásobný účastník Bilderbergu Willy Claes přiznal, že od účastníků Bilderbergu se očekává, že použijí zpráv ze zasedání Bilderbergu, aby stanovovali politiky jejich domovských zemí.

I přes všechny ty odporující důkazy, podívejte se na všechno to zpravodajství z mainstreamových médií v nadcházejících dnech, jak znemožňují všechno to povídání o důležitosti Bilderbergské konference jako konspirační teorii.

Zdroj: http://www.corbettreport.com/sunday-update-20110605/
Nedělní aktualizace 2011/06/05

pro nwoo.org přeložil Miroslav P.


Daniel Estulin na ČT - Bilderberg
Naši diváci se často dotazují na skupinu Bilderberg. Můžete vysvětlit co to je za skupinu, jaký mají vliv a jak Vy vnímáte toto seskupení?

Tak za prvé, si hlavně musíme říct, co skupina Bilderberg není! Protože zde kolem koluje hodně mylných představ o této tajné společnosti, soukromé organizaci s názvem skupina Bilderberg. Bilderberg není tajná společnost. Není zde žádná konspirace. Není to židovské-zednářské spiknutí. Není to žádná ďábelská lež, nejsou to žádní členové egyptských pyramid. Není to žádná mimozemšťanská sekta. Žádná skupina mocných lidí, kteří sedí v temné místnosti kolem křišťálové koule, kteří kují plán na zotročení světa.

A jestli tomu věříte, tak s Vámi něco není v pořádku. Seriózní investigativní žurnalisté ví moc dobře, že to nemá nic společného s Novým Světovým Řádem (NWO=Jedna světová firma a.s.), jak si znovu mnozí mylně domnívají. Jedná se o koncept "Jedné Světové Firmy (a.s.)", která bude mít takovou moc, než všechny vlády světa. A příklad můžeme vidět například v Evropě, jako státy Řecko a Irsko, kde prezidenti Mezinárodního Měnového Fondu, Švětové Banky, Federálního Rezervního Systému USA a Centrální Evropské Banky, mluví do rozhodování prezidentovi Řecka, kterého zvolil národ.

Prezident není, prostě žádný vůdce nějakého afrického kmene. Byl zvolen řádně lidmi. A příjde nějaký chlapík z evropské centrální banky a jeho jméno neumíme ani vyslovit, který má sedmnáct písmen v příjmení a šestnáct diakritických puntíků nad písmeny a takový člověk říká Řecku, co mají dělat po finanční stránce a jestli Vám tohle není bijící do očí, tak opravdu bude těžké pro Vás porozumět, jak svět skutečně funguje. Nesouvisí to se světovou vládou, koncept je "Jedna Světová Firma (a.s.)", která bude vše kontrolovat.

Firma která bude mít takovou moc, jako žádná vláda světa, která bude vše ovládat, v domnění veřejnosti, že bude jednat za naše zájmy. Neurazil jsem nikoho, že? Zatím ne.. Někteří lidé tvrdí, že velká světová média jak Financial Times, New York Times, se podílí na informačním tabu o skupině Bilderberg, jak to vlastně je? Tak za prvé, Bilderberg byla původně skupina které se říkalo "Stará aliance NATO". Západní Evropa, USA a Kanada, s pádem Berlínské zdi, to jest bývalé státy střední a východní Evropy, byly zahrnuty do spojenectví skuktur Bilderbergu, proto jsou tam členi i z České republiky, Polska, Maďarska, které jsou členi Bilderbergu.

Ale tihle lidé kteří tam jezdí nereprezentují zájmy jejich zemí. Jsou to zrádci jejich národa. Zastupují zájmy nadnárodních organizací, které pracují proti zájmu národní suverenity České republiky, Polska, Maďarska atd. Bilderberg je setkání asi 120 až 130 lidí, kteří se setkávají každý rok, jednou ročně asi tří až čtyř denní setkání, většinou začátek června. Účastníci jsou předsedové vlád, prezidenti národů. Prezident USA se neúčastní, tedy ten co je ve funkci, ale zastupujího tam jiní lidé, jako kongresmeni, klíčový členi jeho kabinetu, jsou tam hlavní bankéři celého západního světa.

Je tam šéf centrální banky USA, prezident Mezinárodního Měnového Fondu, Světové Banky, centrální banky Evropské Unie. Účastní se poslanci Evropského parlamentu. Také se účastní členové evropských královských rodin. U jednoho stolu máte 50 - 60 výkonných ředitelů největších firem západního světa. A tak stejně se účastní vedení největších mezinárodních médií. NY Times, Washington Post, Wall Street Journal, Le Monde, španělské noviny a další. Například když půjdete na internetové stránky tiskových agentur Reuters, nebo Associated Press, a zkusíte napsat do vyhledávače archivu slovo Bilderberg, tak Vám to napíše "Nenalezeno". Takže to vůbec nedává smysl.

A co se týče tedy té Vaší otázky, tak musíte pochopit, že co média dělají, je prostě to, aby nás přesvědčili, když se podíváte na titulní stranu NY Times, nebo Le Monde, nebo reportáž na CNN, musí být pravdou. A tedy vše, co je napsáno, nebo vytištěno mimo tyto zdroje, někde jinde, někým jiným, musí být konspirační teorie, protože Vám řeknou, že jestli to co říkáte je pravda, proč to není na přední stránce novin? Takže si uvědomíte, že média jsou součástí...nechci tomu říkát spiknutí... prostě součástí obrovského kontrolního mechanismu, který je použit proti zájmů lidí..

Takže jak se díváte na to, že základním prostředkem médií je vlastně zneviditelnit setkání těchto lidí, a nechají prezentovat média nějakou jinou realitu, která je pro ně pohodlnější a utajit lidi z různých firem a členy různých vládních pozic států. Je to jen do určité míry, ale ne úplně jak říkáte. Je to třeba tak, že když na CNN o tom řekne moderátor, že podívejte se, když je to takové spiknutí, tak proč mluví o Bilderbergu na BBC? Proč o Bilderbergu je report i na CNN?

Když analyzujete mainstream média, jak reportují Bilderberg, tak to je vlastně krycí historka. Takže BBC udělala report tři týdny na to, co mě vyšla má kniha o Bilderbergu ve Španělsku, v roce 2005. Doslova do týdne byla vyprodána, asi 300 000 kopií. Takže oni musí zamést stopy, a odvést pozornost znepokojených lidí, že to je jen konspirační teorie, že se to nezakládá na pravdě. A když se podíváte na report CNN, tak vylíčili lidi, kteří se zajímají o Bilderberg jako konspirační pomatence.

A samozřejmě je spousta lidí, kteří se zajímají o konspirace. Ale seriózní investigativní žurnalisté nejsou žádní konspirační pošuci, takže média na jednu stranu, jsou používány k zneviditelnění pravdy, a na druhou stranu nahradit informace umělým obsahem k odvedení pozornosti díváků, kteří pak vždy odsoudí další nové informace z jiných zdrojů, než z mainstream médií. Například válka v Afgánistánu, nic to nemá společného s Bilderbergem, ale koncept jako takový, co znamená tato válka a jediný pravý důvod proč tam jsou vojáci je obchod s opiem.

Jedna z věcí které mají cenu jsou afgánské koberce a obchod s opiem. A nemyslím si, že NATO tam jsou kvůli kobercům. Jsou tam proto, aby zajistili, že drogy si najdou cestu na Wall Street, protože drogy jsou nejdůležitější obchod na světě. Takže peníze z drog jsou proprány přes Wall Street. A světová ekonomika, která se sama pod sebou hroutí.. tak když nemáte peníze z drog, které properete na Wall Street, nemáte světovou ekonomiku. Samozřejmě tohle se nedočtete na přední straně New York Times, a taky to nikdy nemůžete ani vidět na předních stránkách novin.

Protože akcionáři New York Times obchodují na Wall Street. Úplně stejné firmy, jsou součástí právě již zmiňované privátní skupiny Bilderberg. Víte o nějakých konkrétních aktivitách skupiny Bilderberg na území České republiky? Tak klíčové je, že Česká republika se chytla do pasti EU a tvoří tak součást Evropského společenství. A jestli jste chytří, a já jsem vždy hodně respektoval Českou republiku. Narodil jsem se v Sovětském svazu a pro mě, když jsem vyrůstal byl nejoblíbenější hokejový tým Československo.

Protože jste byli jediná země, která byla schopna porazit Sověty v hokeji. Můj nejoblíbenější tenista byl vždy Ivan Lendl. Takže mám velkou přízeň k České republice. A tuhle zem miluji. Takže pokuď jste moudří, tak bych si přál aby jste se drželi stranou od EU. Protože čeho docílili, je že zničili v Evropě národní republiky. Nejdůležitější vynález za 650 let v historii Evropy. A počátky sahají do prvního národního státu Francie Ludvíka XI. Takže před EU jsme měli, suverénní země, ústavy, vlajky, vlastní měnu, vlastní hranice.

A hlavně vlastní finanční a měnovou politiku každé země. Nic z toho už neexistuje, teď je vše rozhodováno byrokraty v Brusselu, jejíchž jména neumíme ani vyslovit. Kteří očividně nehájí zájmy obyčejného člověka a nikdy ho ani hájit nebudou. Takže například Řecko bylo zničeno. Irsko bylo zničeno. Teď kolabuje i Španělsko, po Španělsku příjde na řadu Itálie. Island byl odrovnán už před několika lety. Baltické státy jsou vzhůru nohama, Maďarsko bylo úplně vysáto.

A to je přesně to, jak bude vypadat Vaše země, pokuď budete trvat na účasti v EU. Vím, že se blíží ve Vaší zemi prezidentské volby, a všechny postavy, jako například Karel Schwarzenberg, a další, jsou všichni členi skupiny Bilderberg a dalších organizací jako Trilaterální komise. Musíte zajistit, aby jste tyhle lidi nevolili. Protože to jsou zrádci Vaší země. Nehájí zájmy České republiky. Můžete vypíchnout nějaký fakt, které jsou příkladem úspěchů skupiny Bilderberg?

Jestli můžete uvést nějaké podrobnosti, kde,co, kdy a tak podobně? Ano..podívejte se kolem sebe.. Nejdůležitější je v čem se teď nacházíme je finanční kolaps. Může to znít šíleně pro ty, co neví jak svět vůbec funguje, lidé kteří dostávají informace z televize. Od všech televizních stanic, kromě té Vaší, protože to je nejlepší televize na světě. Pro ty, kteří jsou ovlivněni jen mainstream tiskem. Tak tento finanční kolaps je dirigován právě skupinou Bilderberg.

Je to zinscenované.. protože si musíte představit, že žijeme na planetě kde je sedm miliard lidí. A omezené přírodní zdroje. Pokuď budete mít 15 nebo 20 miliard obyvatel na planetě, tak nebudete mít dostatek zdrojů pro všechny. Takže lidé, kteří kontrolují tyto světové zdroje, tak se chtějí pojistit, že budou mít pro sebe dostatek vody a jídla. A tohle provést, tak musíte zničit populační základnu. A to jde dosáhnout zničením ekonomiky. Když máte progres, když máte růst, máte populační nárůst.

Když nemáte ekonomický růst, tak je nulový růst populace, a následuje populační destrukce. A to je přesně to co teď dělají. Takže velký úspěch těchto lidí, na které se ptáte, je finanční kolaps, kterého jsme svědky po celém světě. Což je organizovaný, naplánový proces.. Stejný hospodářský řízený kolaps se stal už dříve, když zbankrotovaly v roce 1345 bankovní domy Bardi-Peruzzi. A mělo to za následek vypuknutí nákazy černého moru a smetlo to půlku obyvatel Evropy.

A aby jste se ujistili, aby se nic takového neopakovalo, tak musíte porozumět struktuře, kterou Bilderberg vytvořil. A musí být odstraněna. A co musíme udělat, je ochránit národní státní republiky. Země, které samostatně spolu spolupracují. A pracovat vzájemně pro oboustranné dobro, jak řekl Chareles De Gaulle. Evropa jako domov zemí pro společný úspěch, což je progres, rozvoj a růst. Proč chtějí udržovat tento proces krize, který by ovlivnil vlastně pád ekonomik zemí, z kterých tihle lidi pochází?

Musíte rozlišovat, mezi tím, jak se sniží životní standard Vám a jim! To není prostě totožné. Lidé nerozumí tomu, že když zničí světovou ekonomiku, tak nebudou ani žádné peníze. Pokuď porozumíte, jak peníze skutečně fungují, tak oni kontrolují finance celého světa. Celé mění světa. Oni nepotřebují víc peněz, oni potřebují vodu a jídlo. A proto, aby oni mohli pít, tak Vy musíte zemřít. Je to opravdu takhle jednoduché. Mluvíme tady o západních zemích, ale oni nemají zájem o země.

Oni mají zájem o teritorium nadnárodních organizací, které pak budou ovládat, když budete mít dvě miliardy lidí, je to mnohem jednoduší je kontrolovat, než sedm miliard lidí. Malou skupinou oligarchů, kteří ovládají klíčové instituce po celém světě. S menším populačním základem. A to by mělo smysl, i když by z tohoto postupu nejvíc vlastně ubylo právě obyvatel zemí ze západu? Protože populační růst v zemích třetího světa je daleko vyšší, než na západu.

Nemyslíte, že si to odporuje? Jsou to dvě odlišné věci, jedna je populační růst zemí třetího světa. A na druhou stranu zde máte Evropu, kde populace naopak klesá. A to je epicentrum ekonomie, progresu a rozvoje. Takže pokuď zničíte Evropu ekonomicky, tak to ovlivní rozvoj po celé planetě. Úplně stejně jak před těmi 600 lety. Když máte progres, tak s tím související slova jako kreativita, rozvoj, finanční a vědecký rozvoj a progres, že když něco vynaleznete, tak to ovlivní všechny kolem celého světa.

A když si to přivlastní, tak budou růst, takže když zničíte epicentrum, což je Evropa, tak nebudete mít progres ani rozvoj nikde jinde v zemích třetího světa. A to znamená, že počet obyvatel bude okamžitě klesat, bez růstu a progresu, lidé musí něco jíst, a současná situace je taková, že nemáme dostatek jídla pro 7 miliard lidí. A to znamená, že pokuď nejíte, tak zemřete. A nevnímáte to právě jako šanci pro země BRICS, jak získat více kontroly nad světovou ekonomikou?

Které by mohli právě konkurovat členským zemím Bilderbergu? Dovolte mi myšlenku, mluvíte tady o Brazílii, Rusku, Indii a Číně, až na to, že B jako Brazílie, by mělo znamenat Británie. Velká Británie je epicentrum skupiny Bilderberg (Rothshild+Cobourg-Saxe-Gotha) Čemu se dnes říká Bilderberg, tak před 800 lety to mělo jiný název, byla to benátská Černá šlechta. A vlastně koncept BRICS, jako takový je výtvorem Goldman Sachs, co je samožřejmě banka obchodující na Wall Street.

A tato banka pracuje v zájmu Britského impéria. Když si například vemete Indii. Indie nemá dostatek pitné vody, prostě nemají dostatek kvalitní vody. Jednoduše vyčerpali dostupné zdroje podzemní vody, která byla v podloží během posledních milion let. Aby se dostali do hloubějších vrstev, tak musí použít technologie, která využívá nukleární energii, která byla omezena naschvál. Protože to je jediný zdroj energie, který by byl schopen vyprodukovat přístup k těžce dostupným zdrojům podzemní vody, která by nasytila obyvatele Indie.

Takže s Indii nelze počítat, je mimo hru. Čína a Rusko, jsou největší nepřátelé skupiny Bilderberg. A je jimi manipulováno zvlášť, ale i dohromady. Já Vám dám příklad. V roce 2005, mluvili na konferenci Bilderberg, že budou manimulovat s cenou ropy. Nejdřív na 150 dolarů za barel, a pak zase pád na 30 dolarů za barel. A je to přesně to co se pak stalo. Když vytlačíte ceny na 150 dolarů za barel, tak ničíte ekonomiku Číny. Když stlačíte cenu ropy na 30 dolarů za barel, tak ničíte ekonomiku Ruska.

Mají různé způsoby, jak ovlivňovat tyto silné země. Jakmile se objeví nějaká země, která by působila samostatností a prosperitou, tak je budou chtít zničit. Takže Rusko, je klíčový nepřítel, a také vojenský nepřítel a Čína je ekonomický nepřítel. Protože Čína není plně vojensky vybavená. Takže například v Afgánistánu, USA vybudovalo 70 tajných základen, jejíchž hlavní cíl, je zaútočit na Rusko, v případě války s USA. Není to proti Iránu, je to proti Rusku.

Drogy jsou například převáženy přes leteckou základnu Bagram do Groznyj v Čečensku, kde se pak pašuje do Ruska, a tam zabíjí ročně 30 000 rusů, tomu se říká genocida. Rusové jsou tak zabíjení na předávkování ve věku od 30 do 60 let, což by měla být budoucnost obyvatel země. Takže válka existuje už dávno, Studená válka nikdy neskončila. Nepřítel je stále stejný. Jen má jinou podobu. Zajímavé. Takže náš tisk, tedy chybně... Prosím Vás mohli by jste posunout do prava..

Ano, prosím Vás mohl by jste se trochu posunout...? Je to ok? Ano.. Takže když tohle všechno slyšíme, jak vidíte budoucnost globální politické scény? Kam se vše bude ubírat, na základě informací z Vašeho výzkumu. Víte, včera na mé konferenci, jsem se zabýval tématem nesmrtelnosti, Nesmrtelnost není nějaký chlapík, který se třicetkrát denně pomodlí a až umře, tak jde do nebe. Možná to tak je, jen já tomu nevěřím, nesmrtelnost je závazek každé živé bytosti, zajistit přežití lidského druhu.

A to je jediný závazek, který máme pro budoucí generace. Takže pokuď je Váš morální kompas v pořádku, a pokuď jste lidská bytost, namísto zvířete, které patří do klece. Tak vnitřně víte, co znamená dobro, co znamená, že hlavně neubližujete lidem kolem Vás. Spíš jim budete pomáhat! Takže pokuď chcete konfrontovat tyhle lidi, tak za prvé se musíte zbavit toho, jak Vás ovlivňují. Například televize, vypněte všechny televizní kanály, kromě České televize, protože to nej televize, která říká pravdu.

Až uděláte tohle, tak další krok je porozumět, že to je skutečný, podívejte se kolem sebe. Tohle je hodně opravdové, ekonomie byla zničena. Někdo to dělá. Porozumět, že jsou příčiny a následky. A co vidíte jsou následky. Vy musíte porozumět příčině! Takže když se nad tím zamyslíte, tak se to vrácí k klasické vzdělanosti. Namísto zdegenerovaného, naprogramovaného vzdělání, které ničí lidskou mysl. Návrat k Sokratickému modelu kultury, která vyžaduje vyšší úrovně intelektu.

A vychovat lidskou bytost, na místo zvířete. Protože my žijeme součást generace bez budoucnosti a nebo součást degenerace. Lidé, kteří nevěří v nic, žádný důvod pro co žít, jen přežívat. A když umíráte, tak je čas se zeptat na otázku, co jsem udělal pro tuto planetu? Co jsem udělal pro to, aby se mělo lidstvo lépe? Takže takhle se na to dívám já. Takže Vy se na to díváte, že lidé v nic nevěří v nic vyššího, že zde nejsou žádné idoly v západní společnosti, než to bylo dříve?

Já jsem nikdy nevěřil v idoly, vždy jsem věřil v hrdiny. Lidé co se učí světovou historii, nemá nic společného s tím co se skutečně v minulosti dělo. Historie světa, kterou čtete v učebnicích dějepisu, je jako když čtete komiks. Prostě to není pravda, ale je to celé lež. K tomu aby jste obdržel vědění, tak musíte obětovat vůli a čas. Lidé, ale neumí ze sebe nic takového přirozeně projevit. My už neumíme normálně myslet. Tak jak můžete chtít po lidech naději a progres?

Když neumíte myslet! Jestli si ještě myslíte, že tu je ještě nějaký demokratický systém, jak předvídáte kam se bude společnost.. Pokuď to znamená... ničení...nebo...utlumování víry, jakékoli kvality morálky v národech... Nebo jestli to je jediná cesta politického systému..jestli na to nazíráte něco jako konec dějin... Proč se mě nezeptáte radši ještě jednou od začátku? Moc Vám nerozumím... OK, zvopakuji to... Jestli věříte v demokratický systém? Jestli ještě něco takového existuje? A nebo nikdy nebylo?

Víte demokracie je jen zase forma kontroly, když jste součástí těchto nadnárodních organizací a znovu, když se podíváte na světovou scénu, chlapík, který zastupuje levici a chlapík který zastupuje pravici, jsou kontrolovány Vámi, a chlápek, který sedí v centrální bance je Vás člověk a člověk, který je ředitelem největší telekomunikační firmy je taky Váš člověk, a chlapík, který sedí v dozorčí radě Evropské centrální banky je taky Váš člověk, o čem tady je vlastně řeč?

Demokracie je nesmysl, Svoboda, je koncept.. Pokuď chcete mluvit o demokracii, tak se podívejte co způsobila demokracie v Peloponéské válce, zničilo to Řecko. Koncept svobody, což je úplně jiný koncept než demokracie. A to souvisí s Ústavou Spojených Států Amerických. Koncept obecného blaha... O kterém se zmiňuje preambule ústavy USA, kterou napsali otcové zakladatelé republiky. A to souvisí se svobodou, jak dosáhnout štěstí, ne s demokracií jak dosáhnout štěstí.

A poslední otázka.. Můžete se prosím... A znova...!!! To je v pohodě. Takže poslední otázka, jak pracujete se svými informačními zdroji, jak si ověřujete tyto informace, které získáváte od lidí. Víte, pocházím z rodiny, která pracovala pro vojenskou tajnou službu, takže mám informace, ke kterým se běžní lidé nemají možnost dostat. Když se vrátíte v čase a podíváte se na mé předpovědi, které jsem zveřejnil během mého zájmu o skupinu Bilderberg, například v roce 2002, jsem přepověděl, zahájení války s Irákem, protože máme své informační zdroje, které pracují pro Bilderberg a to bylo rok s předstihem.

V roce 2005, že ceny ropy v létě roku 2008 půjdou na 150 dolarů za barel a pak spadnou na 30 dolarů. Taky ve stejném roce jsem predikoval, že cena zlata půjde z 300 dolarů za unci, na 1000 dolarů za unci. V roce 2006 jsem řekl přesné datum, kdy spadne trh s nemovitostma v USA a ve Španělsku. Z části to souvisí s tím, že o tom mluví na těchto konferencích, a z části analyzujete data, prostě modus operandi, víte jak pracují.. a víte kam směřují.. a co dělají s jejich plány.

A znovu, žijete...světová ekonomika už zkolabovala, a teď už akorát žijete následky tohoto otřesu. Nekolabuje to, kolaps už dávno proběhl... A jestli chcete něco zachránit z toho co ve světě zbylo, je zde jediné řešení, musíte znovu obnovit tzv. Glass-Steagall Act, což je něco jako proti požární ochrana, mezi komerčními bankami, což je vlastně gigantické Las Vegas casino, a mezi bankami, které pracují pro potřeby státu. Které půjčují peníze na budování infrastruktůry státu, aby se země rozvíjela.

Musíte se zbavit těch bankovních parazitů. Kteří prodělali své peníze a teď chtějí své peníze na zpět, ale nesmí dostat své peníze na zpět, zbankrotovali, musí z kola ven... Takže, když stát podporuje takové finanční instituce, Finanční pomocí státem Finanční pomocí státem Takže ještě jednou, když podporujete finanční dotace státem, tak pracujete proti zájmům své země, protože to je splachování peněz do záchodu, takže kdokoli tohle dělá, je nepřítel Vaší země.

Protože nehájí její zájmy. A tohle teď můžete vidět v USA, v EU, snaží se dělat nemyslitelné... Snaží se zachraňovat banky, které jsou členy tzv. Inter-Alpha skupiny, která je zase členem Bilderberg. Tyhle parazitické banky, které ničí národy a státy... Takže můžete říct velmi jednoduše formou 2+2, co se stane... Protože v systému se točí přes příliš pěněz, protože peníze které byly půjčeny Řecku, tak je v dějinách lidstva nikdy, nikdo nesplatí... peníze které byly půjčeny Irsku se nikdy nevrátí, a Irsko se stane nevolnickým státem... to je myslím vidět... stejné se děje ve Španělsku, je to prostě chodící smrt... nic po sobě nenechá.. není tam žádná infrastruktura, žádný růst, lidé neví co mají dělat, nejsou tam žádné přírodní zdroje.

Takže víte, co se stane Špaňelsku. Takhle víte pak, co se stane Portugalsku, co se stane Itálií. A když se tohle všechno stane, tak nastane čas pro Bilderberg, který mluvil na konferenci, o dvoj rychlostní EU. Zbavit se jich jak prasat na porážku, Španělsko, Protugalsko a další. ...prostě zbavit se jich a dát je na druhou kolej... a zachránit to co ještě vůbec jde... pracovali na tom moc dlouho, aby vytvořili monetární unii, nemohou si dovolit, to nechat jen tak, a zbavit se toho.. Ale měnová unie nemůže nikdy fungovat.... bez politické unie.

V žádné části světa. A co teď máme v Evropě je, že se země snaží semknout kvůli měnové unii, aby mohli mít tu jejich celosvětovou firmu. A když tomu rozumíte, můžete porozumět i budoucnosti. Takže cíl Bilderbergu, podle Vás v několika dekádách? Abych byl super optimistický, tak mohu myslet jen v rovině měsíců, protože celé to může zkolabovat, do několika měsíců. Já sám nevidím dál, než do roku 2011. A s tímhle tempem, tak to nevidím ani za letošek. V rovině desítek let, můžeme být v jiném vesmíru. Děkuji.


Vítejte v Nulandistánu: Propaganda a krize na Ukrajině
Dokument kanadské GlobalResearchTV "Welcome to Nulandistan: Propaganda and the Crisis in Ukraine" s českými titulky.

Tento dokument je o Nulandistánu, smyšlené zemi vytvořené z Ukrajiny. Dokument GRTV provádí analýzu Nulandistánu a propagandy Obamovy administrativy, ministerstva zahraničí USA, jejich zástupců a spojenců v souvislosti s krizí na Ukrajině. Rovněž zkoumá jejich rostoucí frustraci z ruských médií, především RT (Russia Today), která zpochybňují jejich výklad situace. Tuto situaci označili jako sílící informační válku.

Dokument začíná pohledem na jednostranně výhodnou prezentaci protestů EuroMajdanu z pozice představitelů USA a ukázkou, jak hrubě se rozchází se skutečností. Následně je rozebrán masakr v Oděse.

Dále je v dokumentu zachycena situace na východní Ukrajině, včetně násilností a referend. Tyto události jsou pak srovnány s pozicemi představitelů USA a Ruska.

Tento dokument ukazuje, jak byly skutečné události na Ukrajině zkresleny a využity k propagandě na podporu zahraniční politiky USA a k ospravedlnění tlaků, vyvíjených vůči Rusku.

Chcete-li si přečíst články od producenta dokumentu, Mahdi Daria Nazemroaya, klikněte zde

x Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.
Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu. Od Reformy.cz.

The alt media has done a remarkable job of raising awareness of the Bilderberg meetings in the last few years. Now, as this year's conference gets set to kick off in Watford, UK, this year's protest is shaping up to be the largest one yet. But as hopeful as this growing Bilderberg awareness is, there is always the question: what other meetings, conferences and groups are flying under the radar while the alt media is fixated on the Bilderbergers? Join us this week on The Corbett Report as we explore what lies beyond Bilderberg.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.