xVybraná videa
x 73,5% mladých lidí v Indickém Paňdžábu jsou závislých na drogách. Multi-milionový drogový byznys je přímo pod nosem pohraničních bezpečnostních sil, The Narcotics Control Bureau, což je úřad pro kontrolu drog a Intelligence Bureau, čili tajné služby.. a pomalu rozkládá celý Paňdžáb. Roční spotřeba alkoholu se blíží 29 milionů rupií a dělá Pandžáb jedním z nejvyšších konzumentů alkoholu na hlavu na světě!

Scénář v Paňdžábu se zhoršuje tak rychlým tempem, že odborníci již odhadují termín, kdy nastane terminální stav - kolaps. Nevýdělečný studenstský film v angličtině.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.