xVybraná videa
x Kingsnorth Six
Dokument o tom, jak se v roce 2007 skupina aktivistů z Greenpeace UK dostala na 220 metrů vysoký komín uhelné elektrárny v Kentu, ve Velké Británii. Bylo to na protest proti vládnímu rozhodnutí stavět další uhelnou elektrárnu.

Lovci emisí
Boj s globálním oteplováním stvořil nový byznys. Obchod s emisními povolenkami. Lukrativní miliardový trh láká vedle zkušených investorů i podvodníky, kteří si pro sebe chtějí z miliardového koláče utrhnout co největší kus. Sledujte příběhy „lovců uhlíku". Odhalte tajemství bizarního světa, ve kterém o samotné životní prostředí mnohdy vůbec nejde a jehož křehká stabilita může přinést katastrofu celému světu.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.