xVybraná videa
x Tajné symboly americké pečeti, otisknuté na nejznámější americké jednodolarové bankovce? Tajemství se pokouší rozlousknout tento dokument, který poukazuje i na možnou symboliku tajného spolku svobodných zednářů. Film o tom, co všechno uvidíte na jediné dolarové bankovce. Jordan Maxwell představuje existenci skryté symboliky, která je všude kolem nás.

Film OBEY vychází z knihy "Smrt liberální třídy" (Death of the Liberal Class) od novináře a držitele Pulitzerovy ceny, Chrise Hedgese. Mapuje vzestup korporátního státu, a zkoumá budoucnost poslušnosti ve světě nespoutaného kapitalismu, globalizace, ohromující nerovnosti a změny životního prostředí. Film se převážně zaměřuje na americký korporátní kapitalismus, ale autor doufá, že divák může rozpoznat význam toho, co je vyjádřen s ohledem na domácí politické a firemní aktivity. Film byl vyroben kompletně z klipů nalezených na internetu. Hudba Clark (warp.net/records/clark)
Upozornění - film obsahuje scény, které někteřé diváky mohou znepokojit.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.