xVybraná videa
text k videu
Kdo je Barrack Obama?
Dámy a páni, vitajte a dakujeme Vám za sledovanie našej šou. Dnešným hostom je Dr Jerome Corsi. V súcasnej dobe investigatívny reportér pre World Net Daily, Dr Corsi je autorom mnohých bestsellerov. 0 rokov potom, co získal doktorát z Harvardu, Dr Corsi učil na univerzitách. Ako expert na politické násilie a terorizmus, Dr Corsi získal prísne tajnú previerku z agentúry pre medzinárodný rozvoj, kde pomáhal pri poskytovaní školenia boja proti terorizmu velvyslaneckému personálu.

Vo svojej 25-rocnej kariéry vo financných službách bol Dr Corsi známym recníkom v oblasti financných služieb a spisovatelom, publikoval 3 knihy a mnoho clánkov v odborných žurnáloch a casopisov. Je castým hostom v rádiách v Spojených štátoch a opakovane sa objavoval na obrazovkách Fox News, MSNBC CNN a Fox Business News. Sme velmi radi, že ho tu môžeme privítat, len na TV24.li.
- Dr Corsi, dakujem, že ste prijal naše pozvanie. Vitajte.
- S velkou radostou.
- Dr Corsi, bude to trochu tažké pre nás, pretože sme prvé európske médium, ktoré sa s vami rozpráva o týchto záležitostiach Premýšlal som, ako usmernit naše divákov do problematiky, ale nevidím inú cestu, než im to povedat priamo. Chcel by som vás požiadat, aby ste so mnou boli trpezliví, pretože v Európe existuje len velmi málo ludí, ktorí poculi o o vás a o vašej práci a ktorí sa skutocne zaujímajú o dianie v USA. Ked ste mi povedal, že sme prvé európske médium, ktoré vás kontaktovalo, na jednej strane som bol naozaj štastný a nadšený, na druhej strane sa trochu hanbím za európske média. Dr Corsi, mohol by ste nám povedat, na com ste pracovali v posledných rokoch? Kedy ste sa zacali zapodievat rodným listom Baracka Obamu a preco?
- Baracka Obamu som zacal skúmat v roku 2006, ked som si myslel, že bude kandidovat na prezidenta v roku 2008 a tak som napísal dve knihy o nom. Prvá z nich, s názvom "Obama národ" s podtitulom "Lavicová politika a kult osobnosti". Knihu, ktorú som písal v minulom roku, sa volá "Kde je rodný list?". A to je ten prípad, že Obama NIE je spôsobilý byt prezidentom. Zapocal som túto prácu, pretože mi bolo jasné, že Barack Obama sa zrazu objavili na americkej politickej scéne ako blesk z cistého neba.
- Áno, z nicoho nic sa objavil, však?
- Áno, bol proste zrazu tam, myslím, že bol celkom bezvýznamný senátor v štáte Illinois a potom predniesol prejav v roku 2004 u demokratického národného zhromaždenia, kde nomináciu na prezidenta získal John Kerry. Obama sa zapísal do národného povedomia ako dobrý recník. Prejav bol dobre prijatý a myslel som si OK, mal by som lepšie zacat sledovat Obamu, pretože demokratická strana má vždy rada týchto charizmatických kandidátov, dobrých recníkov. Viete, vždy som si myslel, že demokratická strana hladá dalšieho Jacka Kennedyho. Obama vyhral sútaž štátneho Senátu. Som presvedcený, že to bolo v roku 2006, ked som zacal premýšlat: "OK, teraz by som naozaj mal zacat vyšetrovat, kto je" v ocakávaní, že by mohol kandidovat na prezidenta v roku 2008. Každý si myslel, že som sa zbláznil, si v tej dobe predstavit, že Barack Obama by mohol byt prezidentom, pretože bol v Senáte iba dva roky.
- Preco ste si mysleli, že bude kandidovat?
- Vzhladom k pozornosti, ktorú pútal, sa dostal medzi demokratov. Mal tie správne vlastnosti. Jeho výrecnost, rasová rozmanitost, kult, pozadie, otec Kenan, scasti bol vychovaný v Indonézii. Vedel som, že to všetko sa páci demokratom. Vedel som, že Hillary Clintonová, ktorá bola vedúcou kandidátkou v roku 2006 vlácila velkú mediálnu tarchu z Clintonových rokoch v Bielom dome, aféra Monica Lewinski a všetky problémy. Bola v tieni svojho manžela, aj ked je teraz senátorkou zo štátu New York a vedie si celkom dobre. Stále sa bude porovnávat Hillary s Obamom. Myslel som, že Obama, ktorý sa zdá byt svieža nová tvár budúcnosti, bude vybratý demokratmi.
- Ak si spomínate, v tej dobe, ona viedla, vlastne, bola pred ním. A myslím, že to bolo v roku 2008, na rovnakom mieste ako minulý týžden, v Chantilly Virginia, obaja zmizli do skupiny Bilderberg. Myslíte si, že skupina Bilderberg rozhodla, aby Hillary odstúpila? Myslím, že áno. Myslím, že skupina Bilderberg kývla Obamovi, ale stále podporovali Hillary Clintonovú a neopustili ju. Obama bol jasné svetlo budúcnosti. Mimochodom, myslím, že stretnutie Bilderberg, ktoré sa deje práve teraz bude poukazovat na poškodený imidž Obamu a budú uprednostnovat Romneyho. Predpovedám, že toto bude na konferencii Bilderberg v tomto roku. Škodu, ktorú urobili mojej knihy a aj to, že iní vyšetrujú Obamu ... myslím si, že sme znovu "identifikovali" Obamu, že Americania pochopili, co som napísal vo svojej prvej knihe, a to, že on je naozaj lavicový ideológ, nie centristický politík ako Hillary. Nerobí kompromisy.
- Ked vidím, co robí, je to tak lavicové, že to hranicí s komunizmom, ktorý sme tu mávali.
- No myslím si, že je to takmer na nerozoznanie od komunizmu, okrem mena Napísal som krátku e-knihu "Saul Alinsky, zlý génius v pozadí za Obamom". Obamové vzory, jeho mentori a ludia, ktorí ho ovplyvnili ako mladého muža, boli všetci naozaj komunisti, alebo, ako Saul Alinsky, smerujúcim k vstupu do komunistickej strany, ale nechceli tam íst zo strachu. Ale, viete, Frank Marshall Davis bol komunista, cierny básnik a novinár, ktorý, tvrdím, bol Obamovým radcom v jeho mladších rokoch na Havaji, kde vyrastal. A potom Obama vstúpil do organizácie Saula Alinského, ked prišiel do Chicaga. Ja som prednášal o metódách Saula Alinského. Saul Alinského „Pravidlá pre radikálov" je venované Satanovi, Luciferovi. On volá Lucifera „prvý rebel", revolucionár, ktorý ako prvý získal královstvo. A je to machiavelistický chlap, pre nemajetných uchopit moc od majetných a redistribovat príjmy. Velmi socialisticko-komunistické vzorce, trením surovej nespokojnosti tých, ktorí majú menej, hlásajú triedny boj, nakoniec prerozdelovat príjmy a odstránenie súkromného vlastníctva a všetky Obamové snahy sú namierené týmto smerom.
- Rád by som sa Vás opýtal, neprekukol toto Americký lud? Alebo ludí stojacich za ním? Teda prostredie odkial prichádzal? Nie, neprekukli. Americký lud bol okúzlený rétorikou nádeje a zmeny, ktorá je dobrou stratégiou, ktorú Axelrod (David Axelrod
- Obamov politický konzultant, pozn. prekl.) dal dokopy, pretože nádej a zmena sú tak vágne pojmy. Pod tým si môžete predstavit cokolvek. (ako napr. Ficove ISTOTY pozn.TV24)
- Po Bushovi to nebolo také tažké, že?
- Na Busha sa tiež znieslo vela kritiky od Demokratov, aj od amerických medií. Ako viete, americké média su vlastne predlženou rukou Demokratickej strany. Už nemáme nezávisle média, tie prešli k takým organizáciám,ako napríklad pre ktoré pracujem ja (WND, co znamená World Net Daily, wnd.com). Stali sme sa jednou z top 500 internetových stránok a to jednoducho preto, ze naše spravodajstvo je viac konzervatívne, vyrovnanejšie, oproti silne lavicovej žurnalistike, ktorú dostanete v New York Times alebo Washington Post.
- Dr Corsi, nebudte smutný. Je to rovnaká situácia akú máme tu. Jedna z televíznych staníc v tejto krajine je vo vlastníctve Teda Turnera a on je jedným z piatich najväcších globalistov. Je to teraz všade rovnaké.
- Strávil som nejaký cas v Európe, viem hovorit po španielsky, taliansky a francúzsky. Som v Európe tak casto, ako môžem byt. Videl som Európu za posledných 20 rokov viac inklinovat lavicovým smerom. Urcite Taliansko a Francúzsko sú rozhodne vo viac lavicovom smere práve teraz a je to na úkor EÚ. Ale podme spät k Obamovi. Ked Obama prvýkrát prišiel na scénu, ked som písal "Obama národ", blogoval o ciernom kostole teológie oslobodenia, reverend Wright, a že kázal formu marxistického krestanstva. Názov teológia oslobodenia mal prezradit ludom o co ide. Barck Obama nebol v skutocnosti krestan, lebo trávil cas v Indonézii a bol vychovávaný ako moslim. Mal som jeho registráciu v školách bol zaregistrovaný ako Barry Soetoro ako indonézsky obcan a ako moslim.
- Dovolte mi aby som Vás tu zastavil, prosím, pretože ludia toto nevedia. Barack Obama, AKA Barry Soetoro. Je to jeho druhé legálne meno.
- To je pravda.
- A ludia to tu nevedia Je to jeho oficiálne meno v Indonézii. Barry Soetoro. Soetoro bol jeho nevlastný otec z Indonézie. Jeho matka dala na jeho pas napísat dalšie priezvisko, Soebarkah. Takže pravda je, ja neviem, aké má Obama alebo Soetoro skutocné (právne) meno. To je súcastou problému s Obamom, že skrýva všetky svoje záznamy.
- Myslíte si, že má k tomu dôvod?
- Jasne. Pretože som si istý, že ked bol v Indonézii, používal tieto mená legálne. Som si istý, že bol považovaný za indonézskeho obcana, velmi pravdepodobne bol adoptovaný, legálne Lolom Soetorom, co by mu skompromitovalo status rodeného obcana Ameriky. Viete, v americkej ústave, clánku 2 odsek 1, stojí, že musíte byt rodený obcan USA aby ste sa mohol stat prezidentom.
- Netvrdí, že sa narodil na Havaji?
- Áno, ale pozrite sa, rodený obcan je naozaj termín z prirodzeného práva zo 17teho a 18teho storocia a najprísnejšie definícia je, musí byt narodený v USA a obaja rodicia musia byt americkí obcania v case, ked sa narodí. A ak otec Baracka Obamu bol Kenan, potom by mal mat dvojité obcianstvo v case jeho narodenia, prostredníctvom Velkej Británie cez Commonwealth, rovnako ako obcan USA prostredníctvom svojej matky a ktoré ho mali vylúcit, pretože ludia s dvojitým obcianstvom nie sú rodenými obcanmi USA podla definície. Jemu to prešlo, nikto na neho kvôli tomu nevyvíjal tlak.
- Chcel by som sa vrátit k tomu, preco žil v Indonézii. Nebola jeho matka zamestnaná u CIA?
- Ked Barack Obama napísal svoju autobiografiu, predstavil tam svoju matku ako hippie antropologicku, ktorá študovala aby získala doktorát. Ukazuje sa, že Ann Dunham (Obamová Matka, pozn. Prekl.) robila v Indonézii mikro-financovanie. Pracovala pre Ford Foundation. Timothy Geithnerov otec bol jej šéf.
- Aha, dalšia obvykle podozrivá osoba.
- Je spájaná s programom podpory Spojených štátov, co samozrejme bola slávna kulisa pre CIA. A nežila v chatrciach z trávy s ludmi, ale v 5-hviezdickových hoteloch. Vyzerá, že pracovala aj z bytu v meste New York. Zdá sa, že pracovala, pravdepodobne pre obidve organizácie, aj pre Ford Foundation aj pre CIA. V Indonézii, Pakistane a Indii pravdepodobne tiež. Pozrite sa, nemáme ani jej všetky záznamy. To je problém s Obamovou rodinou. Nemôžete sa dostat ku kompletnej sade záznamov. Nemáme žiadne záznamy o Obamových pasoch. Nevieme, ci mal indonézsky pas, ked išiel do Pakistanu po škole v Oxydental. Cím viac som bádal v Obamovej minulosti, tým bolo jasnejšie, že Obamova minulost je fikcia.
- Musím upozornit na jednu vec. Vy nerobíte tento prieskum od svojho pracovného stola. Cestovali ste do Keni aj do Indonézie. Cestovali ste na Havaj. Boli ste tam pred pár týždnami. Mohli by ste nám povedat viac o tom? O svojich cestách a co sa na nich udialo?
- Po prvé, v Afrike, v Keni sú agenti, ktorí poznajú Obamovu starú mamu, potvrdzujú, že stará matka stále pokracuje v rozprávaní príbehu, že Obama sa narodil v Mombase v Keni a že bola prítomná u prezidentovho narodenia. Nikdy som nemal žiadny dôvod si mysliet, že babicka by mohla klamat.
- To je to, co ona tvrdí?
- Áno.
- Ale jeho vydavatel tvrdil to isté už posledných 16 rokov.
- Jeho publicista. Žena, firma, ktorá propaguje Obamovej knihy, od roku 1991 do roku 2007, po dobu 16tich rokov, v biografii hovorí, že Barack Obama sa narodil v Keni.
- Takže co zmenilo jej názor?
- Po prvé, že životopis musí vychádzat od Baracka Obamu samého. Autor poskytuje biografiu. Po druhé, rovnako ako ste mna predstavili, autobiografiu poskytol môj publicista. To isté platí pre Obamu, musel to pocut znovu a znovu, ked robil rozhovory a nikdy to nezmenil. Takže co je významné, je že bud Obama klame teraz alebo klamal v minulosti. Ci tak alebo tak, je jasné, že klame. A to je to, co zistíte, o celom príbehu jeho narodenia. Bol som vyhostený z Keni. Mal som robit tlacovú konferenciu. Bol to môj posledný den, strávil som tam takmer 10 dní. Dokonca som mal stretnutia s viceprezidentom krajiny. V Keni sa všeobecne verí tomu, že Obama sa narodil tam. ::.230,::.230
- Sú nejaké záznamy v Keni o jeho narodení? Šiel som k prenajatým agentom znovu a záznamy sa objavili v Mombase. Nemocnica ich musela dat systematicky odstránit. Myslím, že to sa stalo v roku 2006, ked sa Obama návštívil Kenu ako senátor.
- Viete, kto ich dal odstránit?
- Vplyvy cez Raila Odingu.
- Jeho bratranca.
- Áno, jeho bratranca. Kedysi clen kmena Luo, teraz premiér krajiny. Ale to je dlhý príbeh zahrnajúci znova Baracka Obamu, pretože Odinga prehral volby v 2007 a potom rozpútal násilné nepokoje. Kmen Luo, co je menší kmen, ktorého clenom sú aj Obama a Odinga,sa vzbúril proti kmenu Kikuyu, ktorého clenom je prezident Kibaki. Riešenie do ktorého Barack Obama zapojil Kofiho Anana z OSN a Condoleezu Riceovú. Vytvorili pozíciu, kde sa Odinga stal súcastou vedenia štátu a to sa technicky podobá na Obamovu politiku Vytvorenie krízy, alebo jej ocakávanie, to sa môže stat v USA v roku 2012. Obama, zdá sa, že robí všetko, co môže hrat na nôtu rasového napätia pre hnutie Occupy.
- Viem, prípad Treyvona Martina.
- Viete, celý tento prípad mladíka v kapucni, ktorý bol zastrelený, Obama robí všetko pre to, aby mohol vytvorit rasové napätie.
- A rovnako aj nepokoje. Myslíte, že by mu nepokoje pomoholi?
- Ak by sa mu zdalo, že prehrá volby v roku 2012, mohol by sa uchýlit k vzbure ako to Odinga urobil. Poulicné násilie, aby sa pokúsil zvrátit výsledok.
- Takže je to ako taka jemna forma operácie pod falošnou vlajkou? Presne tak. Dôvodom, preco nemôžeme poukazovat na Obamovú spôsobilost je, pretože by to spôsobilo rasové nepokoje. Ak to vyžaduje trestnú obciansku neposlušnost, aby sa Obama dostal do úradu, potom je nespôsobilý z dvoch dôvodov. Nemyslím si, že tam budú rasové nepokoje a dokonca aj keby boli, myslím, že máme dostatok policajtov a dalšie orgány, ktoré by zvládli situáciu. Ale strach z nepokojov by nemal byt dôvodom na ne-vyšetrenie identity prezidenta USA.
- S tým súhlasím. Bol by to rovnaký rok, co USA získa pomenovanie „rasistické". Ultra-lavica nechce slobodu prejavu. Chcú politicky korektný prejav a budete postavený mimo zákon ako rasista alebo odpadlík alebo iný zlocinec ak sa budete vyjadrovat inak. Je to tu rovnaké v Európe. Bohužial, oni idú po slobodnom prejave tu a všade inde. Je to tragédia, pretože Lavica sa chystá, ci už v Európe alebo USA, urobit to, co vždy urobila, nech bola kdekolvek, a to je potlacenie každého, kto s nimi nesúhlasí. Tábory myšlienkových reforiem, ekonomické poruchy a výhoda pre úzku skupinu elity, ktorá sa považuje za komunistických vodcov alebo socialistickú elitu.
- Dr Corsi, práve ste popísal krajinu, v ktorej som vyrástol. Komunistickú krajinu. To je výsledok takého druhu systému. Jediné, co história sveta ukázala, je, že treba vytvorit hospodársku cinnost, ktorá je pre strednú triedu prosperitou. Je to typ slobodného práva, ktoré naši zakladatelia ukotvili v ústave a v listine práv. A to Lavica nenávidí.
- Problem je ten, že ludia nechápu jednu vec, že so slobodou prichádza automaticky aj prosperita.
- Moja stratégia s Obamom bolo systematicky preskúmat každý aspekt jeho života a všetko, co som zistil sú klamstvá. ::.029,::.210 Je to ako keby Obama bola nejaká identita vytvorená spravodajskou agentúrou. Príde mi to ako vymyselena identita.
- Potom, co ste zacali na neho tlacit, prišiel s krátkou verziou rodného listu, že? Ako to bolo? Krátka forma certifikátu bola jednoznacne generovaná pocítacom. To mohol byt lahko podvod. Biely Dom ukázal ten, ktorý bol vytvorený ako podvod a oni ho omylom zobrali podvodnú kópiu a dali ju na stránku Bieleho Domu. Vyzeralo to tak 'dôveryhodne' ako ten certifikát, co Biely Dom uverejnil, ak vôbec nejaký uverejnil. Nepíše sa v nom o nemocnici, kde sa narodil, alebo informácie o lekárovi. Pred rokom, 27. apríla 2011, vydal Biely Dom aj dlhú verziu rodného listu.
- Videl som ho. Je to urobené vo photoshope.
- Môžete si ju tam upravit, je to vo vrstvách, môžete presúvat informácie.
- Ak by som mohol, myslím si, že chlapci od Alexa Jonesa to rozobrali vo Photoshope, ludia si to môžu pozriet na Youtube kanáli Alexa Jonesa, ako to bolo urobené. Bolo to urobené viac než zle. Musí tam byt registrátorská peciatka s dátumom a meno na peciatke. Môžete tieto casti presúvat a ukázat, že boli pridané z vonkajších zdrojov. Ako to môže byt oficiálny dokument, ak je aj peciatka registrátora pocítacový artefakt?
- Myslím, že vydal dlhý formulár rodného listu tesne predtým, než mala vyjst vaša kniha.
- To je pravda. Moja kniha mala vyjst 17. mája, 27. apríla zverejnili dlhý formulár.
- Casopis Esquire sa pokúsil zdiskreditovat Vašu knihu. Povedzte nám o tom.
- Myslím, že to bol priamy pokus zdiskreditovat knihu. Myslím, že to, co si mysleli je, že "v poriadku, moja kniha je o rodnom liste, a ten je tu, na stránkach Bieleho Domu." A mainstreamové médiá sa tu velmi súhlasne vyjadril: "No, už máme rodný list, netreba hladat dalšie informácie".
- Ten urobený vo Photoshope?
- Áno. To malo zmiast americký tlac. Hlavné médiá chceli moju knihu zdiskreditovat a to vo vzájomnom kroku s Bielym Domom, aby sa ubezpecil, že nikto nebude cítat moju knihu. Moja kniha sa napriek tomu stala New York Times bestsellerom. Predali sme cez 100000 kópií, co je stále velmi dobre. No Biely Dom sa obával, že predáme 2 alebo 3 milióny kópií. Nie je to len o rodnom liste, je to o všetkých zneužitiach cudzej identity, že naozaj nevieme, kto Obama je. Nemáme jeho školské záznamy. Nevieme, ci je zapísaný ako zahranicný výmenný študent. Nemáme jeho pasové záznamy. Nevieme o všetkých školských rocníkoch ani tie zo škôlky. Nevieme, ako sa Obamovi viedlo vo všetkých týchto školách. Nevieme, ako sa Obamovi viedlo vo všetkých týchto školách. Obama povedal, že v Punahou strednej škole na Havaji fajcil marihuanu. Ako sa potom dostal do Oxydental? V jeho knihe "Sny môjho otca", vo svojej autobiografii napísal, že bral marihuanu a kokaín. Tak ako sa mu podarilo dostat do Kolumbie? Bol zahranicný študent? On bol vždy bud registrovaný so zahranicnými študentmi alebo so zahranicnými študentmi býval. Ak by bol zapísaný ako zahranicný študent, tak potom nie je rodený obcan podla požiadaviek clánku 2 bodu 1 ústavy, a tým pádom nie je spôsobilý byt prezidentom. To je to, co Obamov tábor si nemôže dovolit, aby Americania pochopili alebo zacali skúmat. Ak by sa nenarodil na Havaji, ale v Keni, potom urcite nie je spôsobilý.
- Môžete nám povedat, ako sa casopis Esquire vyjadril? Ako sa snažili zdiskreditovat vašu knihu?
- Casopis Esquire sa snažil povedat, že moja kniha bola podvodná a informácie v nej neboli pravdivé a že môj vydavatel WND ju dal odstránit z políc. To sa nestalo. Oni potom tvrdili, že to bol iba vtip. Nebol to vtip, zažalovali sme ich. Bol to pokus Esquire poškodit knihu a prinútit ludí, aby ju vrátili za plnú predajnú cenu, aj ked sa predáva za zníženú cenu, aby ludia prestali kupovat tú knihu. Bol to pokus zdiskreditovat knihu. Všetko to vyzerá ako hra Lavice. Lavica nemá žiadny štandard, ktorého sa drží, oni len klamú, aby vás zdiskreditovali, aby vaše posolstvo nebolo vypocuté.
- To isté sa deje aj tu Lavica nehrá podla pravidiel, pretože akonáhle Lavica vyhrá, tak sa snaží pravidlá odstránit. Ludí ako mna, ktorí ich kritizujú, alebo podporujú slobodu prejavu, ústavné práva alebo slobodné podnikanie, majú za nepriatela štátu. To je spôsob, akým myslí Lavica. Tu nejde o to, že moja kniha je nieco, co si zaslúži právo byt zverejnené, ale aby bola nazývaná lžou, démonizovat moje písanie? Proste nemôžu ukázat, že v knihe sa nachádza nieco nepravdivé.
- Rád by som sa opýtal, ci si európski diváci môžu kúpit vašu knihu? Kde ju môžu nájst?
- Asi najlepšie na wnd.com.
- Videl som ju tiež na amazon.com.
- Verím, že Amazon bude dodávat do Európy, ale urcite na wnd.com, náš obchod bude dodávat do Európy. A to je miesto, kde môžete kúpit obe moje knihy, "Kde je rodný list" a "Obama národ", skoršiu verziu, ktorú som publikoval v roku 2008. Po vyšetrovaní, ktoré som urobil, nie som presvedcený, že Kenan je jeho otcom.
- Ani nevyzerá ako on, že?
- Vôbec nie. Výzor kenana Baracka Obamu z kmena Luo je velmi tmavý. Nie sú to príliš vysokí ludia, majú zaoblené hlavy. Ak dáte fotku prezidenta vedla Kenana z roku 1959, nie je tam vôbec fyzická podoba. ::.720,::.360 K dispozícii je DVD od Joela Gilberta, ktorý argumentoval, že Frank Marshall Davis je Obamovým otcom. Neviem, kto je otec. Problém je, že bolo tolko lží povedaných ohladne Obamu. co ale mám je súbor z imigracného úradu z roku 1961 a imigracný úrad USA neveril, že Ann Dunham a Barack Obama Senior, ten African, boli manželia. Neverili, že Obamovci žili spolu. Nemysleli si, že to bolo jeho dieta. V skutocnosti chceli dosvedcit, že je to falošné manželstvo zriadené pre úcely imigrácie. Ak Barack Obama Kenan a Ann Dunham sa snažili zostat manželia, tak to bolo aby predlžili jeho pobytové vízum. Ak imigracný úrad v roku 1961 pochyboval, že Kenan bol prezidentovým otcom, ja o tom pochybujem dodnes. Nevidím tu žiadnu podobu. Myslím, že je to celé krycí príbeh a lož.
- Dobre no ja by som sa chcel vrátit casopis Esquire potom co sa ju pokúsili zdiskreditovat a vlastne to bolo mnohokrát preukázané, že dlhá forma rodného listu bola podvod v plnom rozsahu. Ja neverím na náhody a zrazu vytiahli Bin Ládina.
- Súhlasím s vami to celé je pokus zabránit spravodajský cyklus o probléme, že Obama sa nenarodil na Havaji.V nemocniciach sme nikdy nezistili žiadne záznamy týkajúce sa pacientky-matky. Rodina Baracka Obamu tvrdila, že sa narodil ... tvrdili dve rôzne nemocnice. Najprv hovorili, že sa narodil v Qeens medical center v Honolulu, potom zmenili príbeh a povedali, ach nie nie, je to Copiolani. Je to smiešne ... lekár, ktorého si vybrali aby bol na rodnom liste je mrtvy.
- Samozrejme, že je.
- Máte pravdu a všetky záznamy jeho pacientov boli znicené.To je rovnaké so všetkými vecami s Obamom. Zakaždým ked ideme získat dôkazové dokumenty, dokumenty sú prec.
- Iba nedávno ste sa vrátili z Havaji, našli ste tam nieco?
- Znovu sme sa pokúsili nájst nejaké pôrodné záznamy, ktoré by boli dostupné a opät sme v Havaji narazili na stenu. Havaj v podstate hovorí, že rodný list už poskytli a že viac už neurobia. Toto nie je vôbec dôveryhodné, pretože pozrite na guvernéra Abercrombieho, ktorý ked nastúpil do kancelárie ... bol tiež kedysi komunista, viete ultra-laviciar.
- Neslúbil on náhodou, že sa tým bude zaoberat?
- Je to neuveritelné kedykolvek sa pozriete na Obamovo pozadie života tak nájdete len ultra-laviciarov a komunistov. Máme dôkazy o Billovi Ayersovi sa preukázalo, že jeho rodina bola zapletená do weather bomber v roku 1960's. Vyzerá to, že jeho rodina sponzorovala prezidentovo vzdelanie na Hardvarde, zaplatili za školné ako zahranicnému študentovi. Toto mi potvrdil poštár, ktorý nosil poštu pre Ayerovcov. Urobil som s ním rozhovor, ktorý som zaznamenal aj s jeho cestným vyhlásením.
- Tak bol zahranicný študent alebo rodený obcan? Nemôžete mat oboje, že?
- Viete, presne, ked to hovorí svojej publicistke po dobu 16tich rokov, že sa narodil v Keni,a to je to co je v Obamových knihách ako životopisné prehlásenie. Co nás donúti si nemysliet, že toto netvrdil aj školám, ktoré navštevoval? Že to nehovoril Oxydental, Columbii alebo dokonca na Harvarde, že bol zahranicný študent? Ak bol zahranicný študent tak nie je spôsobilý byt prezidentom. Je to klamstvo za klamstvom a to je ten problém.
- No tak ja by som sa rád opýtal na jednu vec,po Bildebergu v roku 2008, ked sa ho rozhodli pretlacit, musia byt desiatky tisíc reportérov vo vašej krajine, nenašiel sa jediný, ktorý by sa nanho poriadne pozrel a povedal: "Aha pozrime sa, kto je tento chlapík?" Dokonca mna to tiež prekvapilo, aj vy ste bol prekvapený. Co ostatní novinári? Viete, ja by som sa pozrel na niekoho kto kandiduje na amerického prezidenta.
- Všetci proste uverili propagande, ktorá im bola predložená. Uverili propagande Demokratickej strany. A potom tu máte média manažované globalistami. Pripomínam ludom, že nech ani nepomyslia na to, že Rupert Murdoch je konzervativec, Fox sa presúva ovela viac do stredu (pôvodne pravicová TV stanica pozn. TV24) Murdoch predal silný menšinový podiel šejkovi Al Waleed. Médiá boli tak silno ovplyvnované lavicou, že ked Bilderberg urobil toto rozhodnutie, laviciari iba opakovali to, co im bolo povedané v médiách. A toto sa stane znova. Alex Jones, WMD a Alex Jones sú dve z mála médií, ktoré sa týmto zaoberajú. Sledujeme Bilderberg, Alex urobil velký kus práce na nich. Ja poukazujem na globalistov ako Soros, napísal som knihu "Amerika na predaj", v ktorej hovorím, že globalisti sa nás snažia natlacit do globálnej ekonomiky a že pravdepodobne vyberú Obamu, lebo je lahko kontrolovatelný a ovládatelný.
- Alex Jones ich nazýva kriminálnikmi, co si osobne myslím, že nie je daleko od pravdy.
- Nie je. Pozrite co sa deje teraz v EÚ. Myslím si, že rozpad EÚ je neodvrátitelný. Ja som toto predpovedal v rok 2009 ked som napísal knihu "Amerika na predaj". Dôvod boli ideje laviciarov ako opúštanie rodín, národov, viery ... je to komunizmus ako z ucebnice. Je mi to lúto, ALE ludia potrebujú rodiny, potrebujú svoj národ, identitu, miestnu identitu a potrebujú Boha. Nikdy nebudete schopní eliminovat tento koncept z ludskej bytosti, pretože tieto koncepty sú základom toho kto sme!
- Myslíte si, že bola EÚ naschvál tak zriadená aby zlyhala, alebo to urobili príliš skoro a Európa na to nebola pripravená? A ak to postavi naschvál tak, aby to padlo, tak jediný dôvod môže byt iba to, že chcú nastolit svetovládu.
- Myslím si, že Jean Monnet a ostatní klamali a stále klamú o EÚ pretože prvý tlak, ktorý vyvinula EÚ na štáty bolo aby sa vzdali svojej suverenity.
- A to aj urobili.
- Áno. Druhé kolo bolo donútit národy aby sa vzdali kontroly nad svojim ekonomickým osudom. Ekonomika je kontrolovaná Európskou centrálnou bankou takže jednotlivé krajiny nie sú schpné zaviest svoje zákony alebo nastavit úrokovú sadzbu. Nemajú schopnost ovplyvnit svoju menu, ktorá už neexistuje, ani osud národnej ekonomiky.
- Úplne znicili naše polnohospodárstvo.
- Áno. Ak ste raz pod kontrolou EÚ tak ste v podrucí byrokratov z Luxemburgu a Bruselu, ktorí nemajú ani ponatia o ekonomike, ktorí nikdy neboli v krajinách, ktoré regulujú, nerozumejú ludom, nerozumejú firmám. Ale títo byrokrati vám nariadujú kolko riadkov kukurice môžete zasiat alebo ci môžete mat takú alebo onakú firmu a kolko reglácií musíte dodržovat.
- Tak to je.
- Vládna kontrola je to, co byrokrati nastolili v EÚ. To isté sa snažia zaviest v USA co rozhodne ukoncí slobodné podnikanie, pretože nemôžete riskovat svoj kapitál s tolkými reguláciami nad vašou hlavou. Vo svojej knihe "Zosnulé Spojené štáty" tvrdím, že je nás pokúšajú dostat do Severoamerickej únie takým istým spôsobom ako bola Európa vtiahnuta do EÚ.
- Musíme vysvetlit Európanom, Severoamerickú úniu (NAFTA) by tvorili Kanada, USA a Mexiko.
- Viete to je ten istý model v Európe. Pôvodna loz Jeana Monneta boli iba oceliarske a uholné dohody. To je iba ekonomická dohoda. Všetci globalisti vedeli, že kontrolovat ekonomiku na spolocnom trhu, na volnom trhu všetkých národov bude vyžadovat spolocnú vládu a budú musiet vtlacit Európu pod spolocnú vládu. Pretože ak chcete vyriešit obchodný spor, budete musiet íst na európsky súd. Ak máte európsky súd musíte mat aj európsky zákonodárny zbor. Ak máte európsky zákonodárny zbor musíte mat aj európsky orgán výkonnej moci a štruktúru súdnej moci. A potom potrebujete európsku centrálnu banku. Ak už máte banku, tak môžete znicit meny jednotlivých krajín. Tak a teraz máte úplnú kontrolu nad ekonomikou a môžete vytvorit regulácie, ktoré totálne znicia všetok priemysel okrem toho, ktorý chcú globalisti riadit.
- Ak už raz máte ekonomiku v rukách, tak máte aj moc nad ludmi.
- Áno, to je to isté co nemohol mat vývoj NAFTA (y) alebo dohody o volnom obchode. Povedali, teraz musíme mat partnertsvo bezpecnosti a prosperity pre Severnú ameriku, ktoré vyhlásil George Bush, aby sme mohli zosúladit regulácie, ktoré nás dovedú k Severoamerickému parlamentu, Severoamerickej centrálnej banke. Severoamerické zákony budú nadradené americkým zákonom tak isto ako to je v EÚ kde zákony EÚ sú nadradené zákonom jednotlivých krajín. Už nie ste Slovák, už nie ste Nemec alebo Francúz, ale máte byt EURÓPAN, co znamená, že nemôžete zaviest zákony, ktoré by boli v prospech krajín a ich ludí. V mojich ociach to je porušenie štátnej a miestnej samosprávy. Ja chcem aby vládna moc prešla spät do komunít, miest a štátov kde si ludia vo vlastnej komunite vedú školský systém, nemocnice ci podporu pre nezamestnaných. A ak sa ti nepáci v tom meste, odstahuješ sa do iného mesta. Teraz, pod globalistami, nie je kam odíst.
- Nie je kam ujst, to je problém!
- Sledujú každý kút tejto planéty a chcú rozhodovat komu majú slúžit zákony, zákony majú slúžit globalistickej elite. Jediné výhody majú nadnárodné korporácie a bankári s bruselskými a luxemburskými byrokratmi, ktorí sú posluhovacmi nadnárodných korporácií a elity, ktorá nad nimi vládne. George Soros neplánuje byt chudobný pod touto štruktúrou ani žiaden iný z elity. Plánujú byt navrchu a nás všetkých budú mat na spodku a stredná vrstva v tejto štruktúre proste neexistuje. Výhodou štruktúry slobodného podnikania je predpoklad, že ludia si budú sami rozhodovat vo svojich životoch a môžu sa zbavit vlády. Toto je úcel USA a preto globalisti nenávidia politikov a ludí ako som ja, ktorí v kuse na toto poukazujú. Preto bol Obama dobrá volba pre skupinu Bilderberg, ale teraz ma napadlo ...
- že už má znicenú reputáciu.
- Áno, už má znicenú reputáciu.
- Vrátim sa trochu spät, spomínali ste Georga Sorosa. Nemam ho rád a nesúhlasím s ním. Ale je jedna vec, s ktorou s ním súhlasím a to, že ked raz prehlásil : " Jediná prekážka v nastolení svetovlády sú Spojené štáty". Ja osobne si myslím, že to je vaša ústava. Súhlasím s ním v tomto a vyzerá to, že za posledných ... teda od roku 1999 ked zrušili Glass-Stiegel Akt, vyzerá to, že idú po vašej krajine.
- Globalisti vlastne vtiahli do našej krajiny po skoncení druhej svetovej vojny s OSN a medzinárodnými úmluvami, do ktorých vtlacili USA. Zacalo sa to zhoršovat s George H W Bushom. Demokrati a republikáni sú v tomto rovnakí. George H W Bush zacal NAFTA, Bill Clinton ju rozšíril a George W Bush vyhlásil partnerstvo bezpecnosti a prosperity pre severnú Ameriku. Tým, že sme na tieto veci poukazovali, ludia si uvedomili co sa deje a v Texase zablokovali výstavbu NAFTA super dialnice.Nedajte sa ale zmiast, globalisti sa iba stiahnu "pod radar" a budú zase skúšat. Nikdy sa nevzdajú.
- Dr. Corsi, rád by som sa vás spýtal na Joe Arpaio, šerifa z okresu Maricopa v Arizone. Kde a kedy prichádza tento pán do obrazu s Obamom?
- Skupina jeho volicov z okresu Maricopa ho požiadali aby sa pozrel na Obamov rodný list ...
- Takže ludia, ktorí ho volili (v USA šéfa polície volia obcania pozn. TV24)
- Áno. Rozhodol sa na to pozriet, zostavil špeciálnu vyšetrovaciu skupinu, ktorá to aktívne vyšetruje. Dna 1. marca 2012 šerif Arpaio prehlásil na tlacovej konferencii, že dlhá forma rodného listu Baracka Obamu, ktorá bola zverejnená Bielym Domom 27. apríla 2011 je falzifikát a že karta na povolanie do armády v roku 1980, ktorú Obama použil je tiež falzifikát. Toto zacína naozaj poukazovat na krádež identity. Stále tvrdím, že naozaj nevieme kto je táto osoba v Bielom Dome. Vieme iba, že legálne je bud Barry Soetero alebo Barack Obama.
- Bude Joe Arpaio nejak legálne zasahovat proti Obamovi?
- Myslím si, že sa to bude postupne vyvíjat. V súcasnosti to vyzerá, že sa tlací na vyšetrovanie v Kongrese. O toto žiadal Arpaio na svojej prvej tlacovej konferencii. Myslím si, že budú výzvy v jednotlivých štátoch ci je alebo nie je Obama spôsobilý byt prezidentom. Budú sa pokúšat ho takto vylúcit z kandidátky.
- Myslíte si, že ho obvinia?
- Nemyslím si, že na to bude dostatok casu, ale myslím si, že ho v niektorých štátoch dokážu stiahnut z kandidátky.
- Pre tohorocné volby.
- Áno, pre tohorocné volby. Co viem, je že toto vyšetrovanie vyvoláva pochybnosti v mysliach Americanov pretože Obama nezverejnuje žiadne dokumenty. Jediný spôsob ako zmietnut zo stola tieto pochybnosti, je zverejnit originálny rodný list namiesto sfalšovanej elektronickej verzii. Guvernér štátu Havaj by mal pomôct a ukázat originál, ak nejaký majú, mal by ukázat originálne záznamy. Preco ministerstvo zahranicia nezverejní jeho záznamy o pasoch? Preco tieto rôzne univerzity nezverejnia záznamy o tom ci bol zahranicným študentom? Nemyslím si, že to urobia. Myslím si, že keby ich zverejnili, tak by sme sa dozvedeli, že Barack Obama nie je to co o sebe tvrdí. Dozvedeli by sme sa, že nie je spôsobilý byt prezidentom. Toto velmi poškodzuje Obamovu kampan na znovuzvolenie.
- Dr.Corsi, viete, ja som iba obycajný chlapík. Nie som prezidentom Spojených štátov! Ale ak by ste išli po mne kvôli môjmu rodnému listu, a ja som ho mal, tak by som si vás našiel a ten rodný list by som vám natlacil do hrdla! Asi neexistuje rodný list, ktorý by vám mohli natlacit do hrdla, co?
- To je ten problém. Nemyslím si, že nieco také existuje. Myslím si, že co asi nájdete sú rôzne záznamy, ktoré predložili starí rodicia v súlade s havajskými zákonmi. Myslím si, že zistíte, že Havaj je velmi benevolentná vo vydávaní rodných listov. V mojej knihe "Kde je rodný list" píšem, že Havaj dala rodný list dokonca aj cínskemu nacionálnemu vodcovi Sun Yat-senovi. Hocikto z Cíny si dokáže zohnat havajský rodný list a vyzerá to, že odjakživa.
- V poriadku. Pozrite. Ak ho vedel získat Cínan ako to, že Obama ho nedostal?
- Hm, ja si myslím, že Obama má presne to co Sun Yat-sen. To jest falošný dokument. Taký, ktorý sa nedá overit. Žiadna nemocnica nebude schopná ukázat záznamy matky. Tieto pochybnosti budú pokracovat, lebo Obama nie je schopný ukázat pravdu. Pozrite. Ja som preskúmal Obamu, ktorý tvrdí, že rodina zostala spolu kým nemal dva roky ked jeho otec odišiel študovat na Harvard. Ale tri týždne po tom, co sa narodil, jeho mama odišla z Havaji, rozbila rodinu a zacala vecerné štúdiá na Washingtonskej univerzite v Seatle. Táto rodina nikdy nežila pohromade. Nikdy som nevidel sobášny list jeho rodicov. Velmi pochybujem, že Barack Obama senior je jeho otec. Myslím si, že to bola iba cast krycieho príbehu. Je to velká záhada, kto je Barack Obama. Obama bude tvrdo bojovat aby nikto na toto tajomstvo neprišiel.
- Co by ste povedali našim divákom, lebo pozrite, nieco vám poviem. 50% ludí si pomyslí "On je iba konšpiracný teoretik", 40% povie: "Obaja ste blázni" a možno 10% bude vediet o co sa jedná alebo si to sami vyhladajú. Ako im to vysvetlíme? Pretože pozrite, argument na strane divákov bude: "Je prezidentom skoro štyri roky, ako to, že sme o tom nepoculi?" "Ako to, že o tom nic v Európe nepocujete?"
- Mainstreamové médiá nebudú vysielat nic nepriatelské voci globalistickým lídrom. Musia udržat túto informáciu utajenú.
- Zatial v tom boli úspešní.
- Ludia si myslia, že budú informovaní sledovaním mainstreamových televízií alebo cítaním mainstreamových novín. Jediné co dostanete sú štátom schválené správy.
- To je len taká dymová clona.
- Áno, dymová clona. Nevravia vám pravdu. Pravda je, že EÚ sa rozpadne a bude velká celosvetová kríza. Toto je naozaj iba jej zaciatok. Predpovedám to už od roku 2005. Hovorím, že Barack Obama je úplná fabrikácia. Vyzerá ako fabrikácia spravodajskej služby. Jeho matka má spravodajské korene. Nevieme kto tento chlapík v skutocnosti je. Každý, kto chce dôkaz, nech si precíta moju knihu "Kde je rodný list". Chodte sa pozriet na dôkazovú dokumentáciu. Vložil som 50 strán dokumentov do stredu knihy aby ste videli záznamy, ktoré dokazujú to co hovorím.
- Takže Dr.Corsi, ak to zhrniem, vy ste chlapík, ktorý hladá jeho rodný list a nenašiel ste ho. Sú iba dve možnosti. Bud nie ste naozaj dobrý v tom co robíte, alebo to, co hladáte, neexistuje.
- Správne. Myslím, že to, co hladám, neexistuje.
- V poriadku. Rád by som ... pokracujte.
- Všetko, co bude zverejnené bude fabrikácia. V podstate co hovorím je stará rozprávka: "Cisár je nahý". Tento chlapík nie je to co hovorí, že je. Je to podvod. Podvod vyrobený globalistami.
- Myslíte si, ža ak so šerifom Arpaiom toto tieto skutocnosti dokážete ... myslíte si, že americké zákony ako napríklad nacistická NDAA zmiznú? Budú zrušené?
- V prvom rade, to bude šerif Arpaio kto to bude dokazovat. Ja robím reportáž z jeho vyšetrovania. Nie som súcastou vyšetrovania. Ak šerif Arpaio príde s dôkazmi, tak to bude velmi presvedcivé pre Americanov, pretože je policajt. Globalisti však budú šerifa Arpaia démonizovat.
- V decembri 2011 po nom zacali íst, všakže?
- Pravda. To je pravda. Cast ministerstva spravodlivosti hovorí, že porušuje práva Hispanickej casti obyvatelstva. Chcú z neho urobit ultra-praviciara.
- Rasistu.
- Aby ho ludia nepocúvali. Rovnaké démonizovanie ako technika Saula Alinského, ktorú laviciari používajú po celom svete. Šerif Arpaio je odvážny muž a jeho vyšetrovanie bude presvedcivé. Ja budem pokracovat svoju prácu ako novinár. Moje veci si môžete precítat na www.wmd.com. Budem pokracovat v skúmaní Obamu a podávat správy na vyšetrovanie šerifa Arpaia a k akým záverom jeho vyšetrovanie dôjde.
- Rád by som prešiel na druhú cast, ktorú sme slúbili našim divákom, co je vlastne tiež prepojené s Obamom. Andrew Breitbart. Povedzte nám kto Andrew Breitbart je, alebo skôr kto to bol. Pretože si myslím, že v Európe toto meno asi nikto nepozná.
- Andrew Breitbart bol velmi rešpektovaný novinár, a tak isto ako ja, kriticky preveroval Obamu. Konzervatívec, ktorý sa nebál vyslovit veci nahlas. Mal obrovské zázemie citatelov. Bol to mladý muž, nieco cez 40, ktorý náhle zomrel na zlyhanie srdca za velmi podozrivých okolností.
- Co je zaujímavé, my máme video z februára 2012, kde slubuje, že 1. marca 2012 zverejní videozáznam, ktorý dokazuje Obamovu marxistickú minulost. Zomrel v skorých ranných hodinách 1. marca 2012, všakže? Video zverejnit nestihol.
- To je pravda.
- Druhá vec je, že koroner, ktorý vyšetroval jeho smrt, bol otrávený, že?
- Asistant súdnej patológie, ktorý pracuje pre koronera. Chlapík bol fotograf pre losangelský úrad koronera. Zomrel za záhadných okolností a prvotné výsledky ukazujú, že bol otrávený arzenikom.
- To je plno záhad okolo Obamu, že?
- Presne! Stále vyšetrujem Breitbartovu smrt. Nie som si istý ci budeme vediet dokázat cudzie zavinenie. Vyzerá to velmi podozrivé, pretože video, ktoré zverejnili po Breitbartovej smrti, nebolo pre Obamu až také poškodzujúce. Bolo to video o radikálnom profesorovi práv na Harvarde, z doby ked tam Obama študoval. Rozprával som sa s Breitbartom vo februári vo Washingtone a tak mi bolo naznacené, že to, co chce zverejnit bude o vztahu Obamu a Billa Ayersa (zakladatel ultra-lavicovej skupiny Weather Underground podozrivej z bombových útokov pozn. TV24). Informácia, že Ayersova rodina zaplatila za Obamovo vzdelanie sa prepájala na moju osobu a bol som velmi sklamaný z toho, co bolo po Breitbartove smrti zverejnené. Nebolo to až tak dôležité vo vztahu k Obamovi.
- Myslíte si, že jeho smrtelná chyba bola v tom, že o tom rozprával ale nezverejnil to hned?
- Ja ked mám informáciu tak robím dve veci. Prvá
- zverejním to hned ako môžem a nerozprávam pred tým o tom. Druhá
- uistím sa aby aj niekto iný mal tú informáciu, na ktorej pracujem, pre prípad, že by sa mi nieco stalo. Takže tá vec bude tak ci tak zverejnená.
- Ako to, že toto video nebolo zverejnené jeho ludmi? Neviem. Jeho ludia tvrdia, že to bolo zverejnené. Ako som už povedal, bude velmi tažké toto vyšetrit, lebo jeho rodina a ludia, ktorí prevzali jeho firmu po jeho smrti, hovoria, že zomrel prirodzenou smrtou a nebudú spolupracovat a podporovat akékolvek vyšetrovanie.
- Myslíte si, že im niekto zavrel huby?
- Neviem.
- Pozrite. Ak by to bol môj syn alebo brat, ja by som to velmi rád dal vyšetrit. Vy nie?
- Áno aj ja by som chcel aby to bolo vyšetrované. Toto je dôvod preco nie som s tým spokojný a preto to budem dalej skúmat.
- Je to pre mna zarážajúce, že tí ludia nechcú túto vec vyšetrit.
- Aj pre mna. Zatial neviem dokázat, že to tak nebolo, ale budem pokracovat vo vyšetrovaní.
- Dr.Corsi, dakujem vám, že ste prijali naše pozvanie. Náš cas vypršal.
- Dakujem vám. Dúfam, že pozvanie príjmete aj v budúcnosti, ak budete mat nejaké nové skutocnosti, pretože to tak vyzerá, že sme jediní kto túto záležitost v Európe zverejní. Ešte raz vám velmi dakujem. Naozaj si toho vážim.
- Rado sa stalo. Rád sa vrátim. Dakujem velmi pekne.
- Dakujem vám, pane.
- Dovidenia.
- Dík. Dovi. Tu nám odchádza, dámy a páni, Dr.Jerome Corsi. Rád by som vás požiadal o trpezlivost na pár minút. Rád by som vás požiadal aby ste porozmýšlali. Viem, že je to tažké. Je príliš vela fluoridu vo vode, príliš vela ortuti v ockovacích látkach a príliš vela propagandy a vymývania mozgov v televízii. Jedným z rysov americkej spolocnosti je to, že sa navzájom žalujú za každú malickost. Európania to nerobia, teda okrem Anglicanov, tí milujú lahko zarobené peniaze. Takže, iba z toho dôvodu, aby som vedel uviest tento argument... povedzme, že Dr.Corsi je konšpiracný teoretik a všetko si to vymyslel. Preco nie? Ak to je tak, tak to je klasické hanobenie ci ohováranie. Teraz, dokonca aj na Slovensku, v tejto bezprávnej a skorumpovanej krajine, vás zažalujú za poškodenie dobrého mena. A teraz prichádza otázka. Ste stále bdelí? Stále ešte rozmýšlate? Stále ešte potlácate fluorid vo vašom tele? Tu je tá otázka. Existje v Bielom Dome aspon jeden právnik, ktorý by bol schopný zažalovat Dr.Corsiho a jeho vydavatela aby dali túto vec na poriadok? Preco si nedáte šálku kávy a neporozmýšlate o tom? Ja som Norbert Lichtner z tv24.li. Dakujeme vám za sledovanie.
x kompletní projev Barracka Obamy na Hradčanském náměstí v Praze s titulky.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006
- 2013 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.