xVybraná videa
x Zábavnou show herců divoké přírody komentují Petr Nárožný a Petr Rychlý! Výběr nejvtipnějších a nejodpornějších zvířecích zvyků a zlozvyků z dílny britské BBC.
Ať se jdou dnes raději vyvenčit sami. Mohli by uvidět, jak výstředně se některá zvířata chovají. Pochytili by špatný příklad a naučili by se věci, o kterých se jim ani nesnilo. Například prokletý alkoholismus! V Karibiku si žijí kočkodani opojným životem. Jejich nejoblíbenějším drinkem jsou míchané alkoholické nápoje zdejších turistů. Kočkodany tam dovezli osadníci v sedmnáctém století a oni zdivočeli. Dnes se spoléhají na zbytky z restaurací a svým opilectvím baví turisty v barech. Ti nejzdatnější opilci zde mají největší respekt a stávají se vůdci smečky. Takové záběry jsou zásadně nevýchovné! Jenže zkušenosti s alkoholem má i mnoho dalších divokých zvířat. Například pro včely, symbol píle, je pilné nasávání docela běžnou prácí. Připomeňte si, co nás učili v biologii, když takový sladký sirup zkvasí! Reakce včel na alkohol je pak velmi podobná té naší. Mnohá včelka Mája létající "pod vlivem" je ráda, že trefí domů do úlu. Pro děti je to opravdu špatný příklad! A to v našem dokumentu uvidíme ještě divoká zvířata krást, provokovat, podvádět, bojovat nečekanými prostředky, ale i hrát si, obětovat se, používat nástroje a týmově spolupracovat. Zvířecí superstar na scénu!
Související odkaz
Opičí zloději
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.