xVybraná videa
text k videu
Pablo Escobar - kokainový král
Film dokumentuje neskutečné události 90. let v Kolumbii. Velký hon na drogového magnáta, člena medelínskeho kartelu, nejbohatšího člověka na světě těch dob a nejhledanějšího zločince všech dob. Dopadení Pabla Escobara policii i více než 1000 členné speciální jednotce trvalo několik let. Pablo Escobar zůstává kokainový králem všech dob. Jeho boj s kolumbijskou vládou si však vyžádal životy více než 20 tisíc obyvatel Kolumbie. Podívejte se na tento dokumentární film o strašlivých událostech v Kolumbii on line s CZ dabingem.

La Vida Loca
Říká se jim Maras. Tyto gangy, vybudované po vzoru gangů z Los Angeles, šíří hrůzu a teror v celé Střední Americe. Obraz všedního života členů nevidetelné armády na předměstí San Salvadoru. Nová světová pohroma, která slepým násilím ničí demokratické principy a odsuzuje na smrt mladou generaci zbavenou jakékoliv naděje na budoucnost.
x Peníze, nebo olovo. Jednoduchý a účinný zákon drogového barona Pabla Escobara. Geniální obchodník, který svého času ovládal 80 % světové produkce kokainu. Zatímco mu rodná Kolumbie zobala z ruky, zaplnil díru na trhu a než se úřady stačily rozkoukat, jeho droga zaplavila celou Severní Ameriku. Stavěl nemocnice, školy i fotbalové stadiony a jako ctihodný občan zamířil i do světa politiky. Zároveň ale nemilosrdně likvidoval konkurenci i představitele veřejného života. Kdo se nechal koupit, dostal bohatou odměnu. Kdo ne, dočkal se kulky. Když si ale Spojené státy konečně uvědomily, jak velkým problémem kokain je, Escobara jeho vlastní úspěch doběhl. Stal se z něj psanec a bylo jen otázkou času, kdy bude muset zaplatit.
Související odkaz
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.