xVybraná videa
x Dokumentární film o cestě na kraj světa". Národní park Gates je nejsevernější národní park v USA (celý park leží severně od polárního kruhu). Neexistují žádné silnice, stezky, návštěvnická zařízení, kempy...

Po řece Alatna uvidíte úžasné místo, které lidé vidí jen zřídka, včetně úžasné Arrigetch Peaks.

"Pro příští dva týdny si musí přežít s využitím znalosti, dovednosti a vybavení, které přinášejí s sebou. Projdete se nebo přeplavete přes nedotčené ekosystémy, kde lidé žili po tisíce let. Zažijete samotu, spoléhání se na sebe a přírodu v drsných podmínekách. Jste připraveni? "

Film je natočený pomocí solární energie po dobu dvou týdnů.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.