xVybraná videa
x Prožijte den na lovu humrů na lodi Benjo u Cape Cod ve státě Massachusetts. Podmořské záběry odhalují tyto mořské raky v jejich přirozeném prostředí, jak se živí rybami a chaluhami, jak hledají potravu, jak se schovávají v rybářských pastech. Budeme je následovat do rybářských pastí a pak rovnou do podpalubí. Budete svědky rozhovorů s kapitánem Ben Bergquistem a Dougem Schafferem. Dokument je ze vzdělávací série dokumentů mužů a žen rybářského odvětví Nové Anglie, kteří pokračují v jejich způsobu života i přes stále méně jistou budoucnost mořského rybolovu.

Film byl oceněn jako nejlepší dokumentární film roku 1998 v kabelové televizi Masschusetts. Dále získal cenu na Mezinárodním filmovém festivalu v Charlestonu v zimě 1997. Autor: Dana Eldridge
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.