xVybraná videa
x Pro přežití v divočině si některá slabší zvířata vyvinula obdivuhodné množství způsobů jak nalézt a zabít svůj cíl. Pasti, lesti a skrývačky můžou být ty nejlepší lovecké triky člověka, ale jsou velice dobře používány také ve zvířecí říši.
S některými zvířecími zbraněmi mohou své protivníky nadobro usmrtit. Jedna z nejstarších metod jsou střely, vyvinuté jako svébytné, jedem opatřené harpuny. Chemické zbraně a vysokorychlostní projektily. Zvířata představená v tomto dokumentu ukazují, jak vybavená je příroda pro přežití ve světě zvířat.

Speciální lovecké strategie vyžadují částečné přizpůsobení těla, od hrozivých zubů po ostré ostny. V pčírodě nalezneme ostré nože, gilotiny, dýky, a nejrůznější vražedné nástroje, které zničí vše živé.
A aby toho nebylo dost, mnoho z nich je skrytých, rychlých a překvapujících. A kromě toho jsou některé náležitě předváděny, aby s nimi predátorům nahnali strach.
Související odkaz
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.